Görüş Bildir

İnci Taneleri'nin "Piraye"si Selma Ergeç'ten Alıntı İddialarına Yanıt!

İnci Taneleri'nin sevilen oyuncusu Selma Ergeç, son günlerde dizi hakkında dolaşan alıntı iddialarına net bir yanıt verdi. Etiler'de objektiflere yakalanan Ergeç, iddiaları kesin bir dille reddederek dizinin yolunda olduğunu ve senaryonun muhteşem olduğunu belirtti.

İnci Taneleri'nin

Oyuncu Selma Ergeç, son zamanlarda İnci Taneleri dizisinin Gönül Yarası filminden alıntı olduğu iddialarıyla gündeme gelmişti. Ancak önceki gün Etiler'de görüntülenen Selma Ergeç, bu iddialara net bir yanıt verdi. İşte detaylar:

Selma Ergeç'in Açıklamaları

Selma Ergeç, Etiler'de basının sorularını yanıtlarken oldukça samimi ve açık bir şekilde konuştu. İnci Taneleri dizisi hakkındaki düşüncelerini paylaşan Ergeç, "Her şey yolunda. Dizimiz çok güzel gidiyor. Yılmaz Bey şahane bir senaryo yazmış. Okuyunca çok da zor olmadı karar vermek" ifadelerini kullandı.

"Orjinal Hikaye Yoktur"

Alıntı iddialarına değinen Selma Ergeç, hikayenin nasıl anlatıldığının önemli olduğunu vurguladı. Sinemada orijinal bir hikaye olmadığını belirten Ergeç, "Çok zorlarsanız, her şeyi her şeye benzetirsiniz" diyerek iddiaları yalanladı.

Meltem Cumbul'un Açıklamaları

Daha önce Gönül Yarası filminin başrolünü oynayan Meltem Cumbul, İnci Taneleri dizisinin benzerlik gösterdiğini açıklamıştı. Ancak Selma Ergeç, bu iddialara net bir şekilde karşı çıktı.

Selma Ergeç'in net açıklamalarıyla alıntı iddiaları bir kez daha yalanlanmış oldu. İnci Taneleri'nin başarılı oyuncusu, dizinin yolunda olduğunu ve iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Kaynak: AJANSLAR

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi