Görüş Bildir

İsmail Türüt çapkınlığın kurbanı oldu! 500 bin TL tazminat ödeyecek!!!

İsmail Türüt çapkınlığın kurbanı oldu! 500 bin TL tazminat ödeyecek!!!

Bir zamanların ünlü türkücüsü İsmail Türüt, 18 yıllık eşi Ayşe Türk’ün kendisini aldattığı yönündeki iddiasıyla açılan mahkemece İsmail Türüt’e 500 bin TL tazminat cezası verildi. Ünlü türkücü Türüt, “bu para sülalemi toplasanız çıkmaz” demesi üzerine hâkim, kararı bozarak yeniden Beykoz Mahkemesi’ne gönderdi.

Eski eşinin başlattığı icra takipleri nedeniyle zor duruma düştüğünü söyleyen İsmail Türüt, “Bende sülalemi toplasan bu kadar para çıkmaz. Çok şükür icralar durdu, mahkeme yeniden görülüp makul bir tazminat miktarı belirlenecek” dedi. Türüt, mal varlıklarına tedbir konduğu için hiçbir gelirinin kalmadığını da sözlerine ekledi: “Üç katlı evim var, sadece ona icra getirseler anlayacağım, ama atlarımın gelirine bile icra çıkardılar. Atlarım yarışta koşunca para kazanıyor, o parayı elime alamıyorum. Emekli olmak için bir şirkette sigortalı gözüküyordum, ‘Geliri var, almaya geldik’ diye oraya da icraya gitmişler, istifa ettim. Altı aydır sigorta primim ödenmiyor. Bazen 6 bin liralık nafakayı ödeyebilmek için borç aldığım oluyor.”

İsmail Türüt’ün avukatı Emin Vahap Şirin, son gelişmeler hakkında şu açıklamayı yaptı: “Toplam 500 bin liralık tazminata itiraz ettik, Yargıtay da bizi haklı gördü. Bilirkişi yüksek olmayan yeni bir tazminat rakamı belirleyecek. Şimdi Ayşe Türk ve avukatının başlattığı icra talepleriyle uğraşıyoruz. Tabii bu arada icralar da durduruldu.”

Kaynak: Hürriyet

women that want to cheat should i cheat on my husband why did my husband cheat