Görüş Bildir

İstanbul bombalı saldırısı sonrasında iptal edilen etkinlikler, programlar

İstanbul bombalı saldırısı sonrasında iptal edilen etkinlikler, programlar

Güldür Güldür'ün bu akşam BKM'de yapılması planlanan program çekimini Taksim'de yaşanan saldırı nedeniyle iptal edildi. Haber Twitter sayfasından duyuruldu

Güldür Güldür'ün bu akşam BKM'de yapılması planlanan program çekimini Taksim'de yaşanan saldırı nedeniyle iptal edildi. Haber Twitter sayfasından duyuruldu

Ekip, haberi Twitter sayfasından duyurdu.

"Bu akşam BKM'de gerçekleşmesi planlanan seyircili çekimimiz yaşanan üzücü olaylar sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yani tarih ilerleyen günlerde yine resmi hesaplarımızdan açıklanacaktır. Anlayışınız için teşekkürler..."

Fettah Can bu akşam ki Beyrut Performans'taki konseri iptal oldu.

3 ADAM ekibi terör saldırısı nedeniyle bu akşam ki programını iptal ettiğini açıkladı.

Saldırı nedeniyle iptal olan diğer etkinlikler:

Beyoğlu'ndaki terör saldırısı dolayısıyla, bugün ve yarın yapılması planlanan bazı etkinlikler iptal edildi.

İstanbul Devlet Tiyatroları, internet sitesinden yaptığı açıklamada Küçük Sahne'de bugün ve yarın oynanacak oyunların iptal edildiğini duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı, resmi twitter hesabı üzerinden, "Taksim'de yaşanan hain saldırı sonucundaki üzücü kayıplarımız sebebiyle İBB Kültür Daire Başkanlığına bağlı kültür merkezlerinde 19 Mart Cumartesi ve 20 Mart Pazar günü gerçekleşmesi planlanan konser programları iptal edilmiştir" şeklindeki duyuruyu paylaştı.

***

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde bugün gerçekleştirilecek "Benise The Spanish Guitar", "Kubilay QB Tuncer", "Frankenstein" etkinlikleri ile yarın gerçekleştirilecek "DadanZ-Yetişkinler için Dans Atölyesi", "DadanZ-Çocuklar için Dans Atölyesi", "Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu", "Yatak Odası Diyalogları", "Karlar Ülkesi" isimli etkinlikler ertelendi. Merkezde devam eden Digital Revolution ve Goal sergileri ise bugün ve yarın kapalı olacak.

Bakü Müzik Akademisi ve Yeditepe Üniversitesi öğretim üyesi, Azerbaycanlı ünlü piyanist İslam Manafov'un Yeldeğirmeni Sanat Merkezi'nde vereceği konser iptal oldu.

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nde bu akşam yapılması planlanan Vanessa Wagner'in piyano resitali iptal edildi.

***

Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi'nde sergilenmeye başlayacak olan 2. Dünya Savaşı'na damgasını vuran, dönemin hava harplerinin savaş uçağı Messerschmitt Bf (Me) 109-G6 "GUSTAV"ın tanıtım etkinliği iptal oldu.

ZORLU'DAKİ ETKİNLİKLER DE İPTAL

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde 19 ve 20 Mart tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan aşağıdaki etkinlikler için de iptal edildiği duyurusu yapıldı.

Organizasyon: Zorlu PSM

19 Mart Cumartesi // Benise "The Spanish Guitar" // Ana Tiyatro

19 Mart Cumartesi // Kubilay "QB" Tuncer // Stüdyo

20 Mart Pazar // DadanZ - Yetişkinler için Dans Atölyesi // Stüdyo

20 Mart Pazar// DadanZ - Çocuklar için Dans Atölyesi // Stüdyo

20 Mart Pazar // Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu // Stüdyo

***

Organizasyon: Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu

19 Mart Cumartesi // Frankenstein // Drama Sahnesi

20 Mart Pazar // Yatak Odası Diyalogları // Drama sahnesi

Organizasyon: Zorlu Çocuk Tiyatrosu

20 Mart Pazar // Karlar Ülkesi // Drama Sahnesi

Güldür Güldür Show, Ali Sunal'ın sunduğu önce Fox TV'de, sonra da Show TV'de yayınlanan eğlence programı. Her hafta ünlü konukların yer aldığı programda çeşitli skeçler yer alıyor.

Proje ilk olarak Atv'de 5'er Beşer ismi ile 4 ay yayınlanıp final yapmıştır. 2012 yazında ise konsept ekranlara Star TV'de İnsanlar Alemi ismiyle geri dönmüştür. Orta karar bir reyting elde edip sezon finali yapmıştır. Proje 2013'te bir kez daha isim ve kanal değiştirip FOX Tv'de Güldür Güldür ismiyle ekranlara dönmüştür. Reytingleri ise günden güne artmıştır. 24 Eylül 2013'te bu kez deShow TV'ye transfer olmuştur.[1] İlk zamanlarda iyi reytingler alamasa da, sonralarda toparlanmış ve reytingleri artmıştır. 25 Şubat 2014'te programın adı bu sefer Güldür Güldür Show olarak değiştirilmiştir. 10 Temmuz 2014'te ilk sezon finalini yapmıştır. 2. sezon finali 19 Haziran 2015'te yapılmıştır.

Ali Sunal - Aziz Güngör Esen(1-)

Alper Kul - İsmail Canevimden(1-)

Doğa Rutkay - Yeter (1-)

Erdem Yener - Hüseyin(28-)

İrem Sak - Sinem (55-)

Çağlar Çorumlu - Şevket Mircan(1-)

Aylin Kontente - Burcu Yerler(1-13/20-)

Onur Buldu - Bilal Koçyiğit(1-)

Özge Borak - Nezaket (18-)

Onur Atilla - İbrahim Çekiç(1-)

Meltem Yılmazkaya - Mehtap (14-)

Aziz Aslan - Fikri(1-)

Ayşegül Akdemir - Dilek(18-)

Burak Topaloğlu - Bahadır(14-)

Özgün Aydın - Mustafa(3-)

Uğur Bilgin - Mesut (36-)

Derya Karadaş - Aysel (80-)

Kıvanç Baran Arslan - Hamza (80-)