Görüş Bildir

Kazada ölen Oğuz Murat Acı'nın katili porchelu arabanın sahibi gündeme bomba gibi düştü! Peki o isim kim? Oğlunu nereye kaçırdı?

Bir çocuk babası Oğuz Murat Acı’nın hayatını kaybettiği kazayı sosyetenin tanınan insanlarından yazar Eylem Tok ve doktor Bülent Cihantimur'un 16 yaşındaki oğlu T.Cihantimur’un yaptığı belirlendi.

Kazada ölen Oğuz Murat Acı'nın katili porchelu arabanın sahibi gündeme bomba gibi düştü! Peki o isim kim? Oğlunu nereye kaçırdı?

T.Cihantimur yanında iki arkadaşıyla babasına ait Porsche marka otomobil ile gezintiye çıktı. Sürat yaptığı öğrenilen 16 yaşındaki Cihantimur karanlık yolda ATV araçları bozulan ve tamir için emniyet şerinde duran 5 kişiyi çarptığı belirlendi.

Aracı yoldan çıkan Cihantimur ve arkadaşları arkadan gelen araçtaki annesi Eylem Tok'un aracına binerek olay yerinden tabiri caizse kaçtığı öğrenildi.

OĞLUNU NEREYE KAÇIRDI?

Eylem Tok'un olay yerinden ayrılmadan önce kazazedelerin cep telefonlarını da yanına aldığı iddia edildi. Polisler olayı çözmeye çalışırken Eylem Tok oğlu ile birlikte Mısır'a uçtu. Yetkililer firari Cihantimur'u yakalanması için Mısırlı konsolosluğu ile temasa geçti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Nazime Çavlan

İnönü Üniversitesi iletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun