Görüş Bildir

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal ilişkisinde bomba gelişme! Evleniyorlar !!!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal ilişkisinde bomba gelişme! Evleniyorlar !!!

Yaklaşık bir yıllık ilişkileri olan ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal aşkında bomba bir gelişme yaşanıyor. Kenan İmirzalıoğlu, büyük aşkı Sinem Kobal aileleriyle bir yemek düzenleyerek aileler tanıştı.

Sinem Kobal ile Aralık 2014'den beri ilişkisi bulunan Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz Eylül ayında evlilik kararı almış, İmirzalıoğlu sevgilisi Sinem Kobal’e evlilik teklifi yapmıştı.  

Çift 1 hafta önce ailelerini bir araya getirdi. Sinem Kobal'ın, Boğaz'daki evinde gerçekleşen yemek adeta 'kız isteme' töreni gibiydi. 

“SİNEM’İ ÇOK SEVİYORUM”

Kenan İmirzalıoğlu yakın çevresine 'Ailelerimiz de çok iyi anlaştı. Nikâhın bir an evvel olmasını istiyorum. Çünkü Sinem'i çok seviyorum, aşığım' dediği öğrenildi.

EVLİLİK BAHARA KALDI

Kenan İmirzalıoğlu geçen Mayıs'ta final yapan 'Karadayı'nın ardından dizilere bu yıl ara verecek. Sinem Kobal'ın ise iş temposu bu sezon daha yoğun. Kobal, 'Analar ve Anneler' dizisiyle ekrana gelecek. Bu sebeple çiftin bahara doğru evleneceği konuşuluyor. Sinem Kobal'ın Barcelona'da oynayan milli futbolcu Arda Turan ile 4 yıl aşk yaşamıştı. Nikâh masasına oturacakları sırada ayrılık kararı almışlardı.