Görüş Bildir

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal'e veto! Öpüşmeyeceksin!!!

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal'e veto! Öpüşmeyeceksin!!!

Sevgilisi varken rol aldığı projelerde öpüşmeyen Kobal, bekârken bu kuralı bozdu. Güzel oyuncu, Kenan aşkı uğruna da son filmindeki öpüşme sahnelerini çıkarttı.

Güzel oyuncu, Arda Turan'la birlikte olduğu dönemde rol aldığı hiçbir dizi ve filmde öpüşmedi. Hatta Sinem Kobal'ın o dönem rol aldığı dizideki rol arkadaşı Burak Özçivit'le olan öpüşme sahnelerini de sırf Arda istemediği için değiştirttiği iddia edilmişti. Güzel oyuncu, 'Romantik Komedi' filmindeki öpüşme sahnelerini de senaryodan çıkarttı. Arda Turan'dan ayrılıp İbrahim Çelikkol'la aşk yaşayan güzel oyuncu, Çelikkol'la birlikteyken de "Öpüşmem" inadını sürdürdü.

KENAN İMİRZALIOĞLU ÖPÜŞMEYİ VETO ETTİ 

Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ise rol aldığı dizisinde ezber bozup rol arkadaşı Can Yaman'la öpüşme sahnelerine imza attı. Sevgilisi varken öpüşmeyen, sevgilisi yokken ise bu inadından vazgeçen güzel oyuncu, son filmi 'Yaktın Beni’de de şaşırtmadı. 8 aydır Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan güzel oyuncu Sinem Kobal, filmde sevgilisini canlandıran Sarp Apak'la olan öpüşme sahneleri için "İstemiyorum" resti çekti. İsteği film ekibi tarafından kabul edilen Sinem Kobal'ın bu tavrı, "Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem'e öpüşme vetosu" dedirtti.

Kaynak: Hürriyet