Görüş Bildir

Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında karşımıza çıkan Saba Tümer, o bol kahkahalarını atacak!

Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında karşımıza çıkan Saba Tümer, o bol kahkahalarını atacak!

Kiralık Aşk bu akşam (11 Mart) yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında karşımıza çıkan bayan kahkaha Saba Tümer, herkesi neşelendirecek izle

Kiralık Aşk bu akşam (11 Mart) yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında karşımıza çıkan bayan kahkaha Saba Tümer, herkesi neşelendirecek izle

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Salih Bademci’nin paylaştığı ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk, bu akşam 37. bölümü ile takipçilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni bölümünde ‘bayan kahkaha’ sıfatıyla tanıdığımız ekranların güzel sunucusu Saba Tümer sürpriz geceye damga vuracak.

Heyecanlı, bol entrikalı bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü için nefesler tutuldu.

Türk televizyon dünyasının en iyi ve en çok izlenen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ın ünlü sunucu Saba Tümer’in konuk olduğu yeni bölümünde Defne ve Ömer arasında sürpriz gelişme yaşanıyor.

Kiralık Aşk yeni bölüm gelişmeleri

Gallo’nun Cherie ile birlikte çalışmak zorunda kalması Ömer ve Sinan’ı kızdırıyor. İkili Golla’ya düşman oluyor.

Tranba'nın Cherie ile ortak olduğunu öğrenen Ömer, Defne’nin o adamla birlikte çalışmasını kendine yediremiyor. Bakalım Defne Passionis’e mi geçecek?

Defne ve Ömer ilişkisinde yeni gelişmeler var. Defne anneannesi Türkan’a sürpriz bir haber veriyor. Neriman ve Defne arasında nihayet oyun bitiyor.

Gallo’dan aldığı parayı Neriman’a veren Defne artık özgürdür. Ömer ile yepyeni bir hayata başlamak için artık önündeki engeller kalkmıştır.

Yasemin’in, defilelerin vazgeçilmez ismi Koray’a harika bir teklifte bulunur. Bakalım Koriş bu teklife ne diyecek? Defile nasıl sonuçlanacak?

Kiralık Aşk, baş rollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen'in paylaştığı Star TV'nin 2015 yapımı romantik komedi dizisidir.

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Elçin Sangu - Defne Topal

Barış Arduç - Ömer İplikçi

Salih Bademci - Sinan Karakaya

Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar

Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi

Levent Ülgen - Necmi İplikçi

Ferdi Merter - Hulusi İplikçi

Ayberk Atilla - Sadri Usta

Melisa Şenolsun - Sude İplikçi

Leyla Lydia Tuğutlu - İz (konuk oyuncu)

Devrim Yalçın - Deniz Tranba (konuk oyuncu)

İsmail Karagöz - Şükrü

Hande Ağaoğlu - Mine

Hikmet Körmükçü - Türkan Topal

Melisa Giz Cengiz - Esra Topal

Kerem Fırtına - İsmail

Sanem Yeles - Nihan Topal

Onur Büyüktopçu - Koray Sargın

Osman Akça - Serdar Topal

Ragıp Gülen - Zübeyir Taşçalan

Ender Sakallı - Vedat (diziden ayrıldı)

Selin Uzal - Derya

Özlem Gezgin - Nazlıcan

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre 'de emlakçılık yapan bir anne babanın ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut 'tur. Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. İlkokulu Sakarya ve Gölcük'te, ortaokulu Bolu da okuyan Arduç, lise son sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri'de spor akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı. Arduç, ilk olarak 2011 yılında Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır.

Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet Avcıoğlu karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim Bayraktar karakterine hayat vermiştir. 2015 Mart ayında ekrana gelen Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin Atan karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan ve Cemil karakterini canlandıran Arduç, şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer İplikçi karakteriyle başrol oynamaktadır. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının reklam yüzü oldu.Çekilen ilk reklam filmi Ekim ayında ekranlarda yerini aldı.

Elçin Sangu kimdir

Çerkes asıllı olan Sangu,Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış,daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır.