Görüş Bildir

Kıvanç Tatlıtuğ 32. yaşını sevgilisi Başak Dizer ile kutladı

Kıvanç Tatlıtuğ 32. yaşını sevgilisi Başak Dizer ile kutladı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece 32’nci yaşını sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği partide oyuncuyu, ünlü dostlarıyla birlikte kutladı. Geceye Sedef Avcı, Barış Falay, Mehmet Erdem gibi birçok ünlü isim katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yaşını Asmalımescit’teki Soho Cecconi’s adlı mekânda kutladı. Sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği doğum günü partisi için mekân tamamen kapatıldı. Partiye aralarında Zeynep Beşerler-Emir İçgören, Yasemin-İzzet Özilhan, Sedef Avcı-Kuvanç Kasavalı, Barış Falay, Rıza Kocaoğlu, Mehmet Erdem, Berk Erçer ve Tanem Sivar’ın bulunduğu ünlü isimler katıldı.

Gecenin en ilginç ayrıntısı ise doğum günü pastasının ‘8’ şeklinde olmasıydı. “Ezel” dizisinde “8” karakteriyle izleyici karşısına çıkan Tatlıtuğ’un aynı zamanda uğurlu rakamı “8” olduğundan dolayı pasta da 8 şekilde tasarlandı. Saatler 00:00 olduğunda pastasını üfleyen ünlü oyuncuyu ilk tebrik eden Başak Dizer oldu.

MEHMET ERDEM’LE DÜET YAPTI

Pastasını üfledikten sonra mikrofonu eline alan Tatlıtuğ, Mehmet Erdem’le ile birlikte “Hakim Bey” şarkısını söyledi. Gecede Barış Falay da bir şarkı söyledi. Parti sonu mekandan sevgilisi Başak Dizer ve arkadaşlarıyla VIP minibüsüyle binerek ayrılan Tatlıtuğ, geceye Osmanbey’deki Aztek adlı mekanda devam etti. Mekan girişinde soruları yanıtlayan Tatlıtuğ, “doğum gününüz nasıl geçti” sorusuna ”Eyvallah çok iyi geçti. Çok keyifliydi. Bütün dostlarım yanımdaydı, hepsine kucak dolu sevgiler“ diye yanıtladı.