Görüş Bildir

Murat Boz ve güzel sevgilisi Aslı Enver aynı evde yaşamaya başladılar, Kimdir?

Murat Boz ve güzel sevgilisi Aslı Enver aynı evde yaşamaya başladılar, Kimdir?

TV 8’in fenomen programı O Ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz, Burak Özçivit ile birlikte Kardeşim Benim filmi çekimlerinde tanıştığı güzeller güzeli oyuncu Aslı Enver ile aşk yaşamaya başlamış hatta bu birlikteliğini sosyal medya hesabında çekildikleri fotoğrafı sevgililer gününde paylaşarak hayranlarına duyurmuştu.

TV 8’in fenomen programı O Ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz, Burak Özçivit ile birlikte Kardeşim Benim filmi çekimlerinde tanıştığı güzeller güzeli oyuncu Aslı Enver ile aşk yaşamaya başlamış hatta bu birlikteliğini sosyal medya hesabında çekildikleri fotoğrafı sevgililer gününde paylaşarak hayranlarına duyurmuştu.

Güzel oyuncu Aslı Enver’in yeni dizisi Kış Güneşi’nde sette soğuk havaya rağmen 4 saat boyunca dışarıda bekleyen Murat Boz’a hayranlarından tam destek.

İlişkilerini sosyal medya hesaplarından duyuran karizmatik şarkıcı ve oyuncu Murat Boz’un paylaşımı hayranlarından 385 bin beğeni alırken, Kış Güneşi’nin güzel oyuncusu Aslı Enver’in paylaşımı 191 bin beğeni aldı.

Magazin dünyasında son dönemin en gözde çifti olarak ilan edilen başarılı güzel oyuncu Aslı Enver ve son olarak Kardeşim Benim filmi ile harikalar yaratan Murat Boz, geçtiğimiz ay birlikte yaşamaya karar vermişti.

Murat Boz’un Yeniköy’deki villasına taşınan Aslı Enver, sevgilisi ile birlikte yaşamaya başladı.

Karizmatik oyuncu ve şarkıcı Murat Boz’un, sevgilisi Aslı Enver taşınmadan önce evine 50 bin liralık tadilat yaptırdı öğrenildi.

Önceki akşam güzel oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen’in evine girerken görüntülenen yakışıklı oyuncu Kara Sevda’nın başrolü Burak Özçivit, Kardeşim Benim filminde rol arkadaşları Murat Boz ve Aslı Enver’ın yaşadıkları ilişkiye yorum yaptı.

Burak Özçivit, arkadaşlarının ilişkisi hakkında şu açıklamalarda bulundu…

“Mutluluklar diliyorum. Çok sevindik ve mutlu olduk” yorumunu yaptı.

Murat Boz Kimdir?

Murat Boz, 7 Mart 1980'de Zonguldak, Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu. Baba adı Cafer, anne adı Ayşe Nedret'dir. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi.

Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birincisi oldu.

1999 yılında Bilgi Üniversitesi Jazz Vokal Bölümü'nü burslu olarak kazandı. Ardından eğitimine 2003 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde devam etti. Uzun bir süre Tarkan'nın vokalistliğini yapan Boz, eğitimine halen devam etmekte.

Eski bir Grup Rapsodi solisti olan Murat Boz, 2006 yılında "Aşkı Bulamam Ben" isimli parçası ile Türk Pop Müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Şarkı söylemeyi, yüzmeyi ve hayvanları çok seven Murat Boz, Shakira, Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Grup Hepsi, Zeynep Dizdar ve Zeynep Mansur gibi isimlerin albüm ve sahne performanslarında çalıştı.

Bunların yanı sıra McDonalds, İstikbal ve Kola Turka'nın reklam müziklerinde seslendirme yaptı.

Murat Boz, 2006 yılında yayınladığı ilk single çalışması "Aşkı Bulamam Ben" ile çıkış yaptı. Ardından 2007 yılının başında ilk stüdyo albümü Maximum'u yayınladı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödülleri'nden, Altın Kelebek Ödülleri'nden ve İstanbul FM Altın Ödülleri'nden "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" dalında ödüller aldı. 2008 yılında ilk EP çalışması olan "Uçurum"'u yayınladı. Bir yıl sonra ikinci stüdyo albümü olan Şans'ı yayınladı. Albümdeki "Para Yok", "Özledim", "Her Şeyi Yak", "Sallana Sallana", "Gümbür Gümbür" ve "Buralardan Giderim" şarkılarını kliplendirdi, "İki Medeni İnsan" şarkısının klip versiyonunda Soner Sarıkabadayı ile düet yaptı. Mart 2010'da ikinci single çalışması olan "Hayat Sana Güzel"'i yayınladı.

12 Nisan 2011'de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden ile aynı adı taşıyan şarkısını klibi ile birlikte yayınladı. 9 Mayıs 2011'de ise albümünü piyasaya sürdü. Ardından albümdeki "Hayat Öpücüğü", "Geri Dönüş Olsa", "Kalamam Arkadaş", "Bulmaca" ve "Soyadımsın" şarkılarını da kliplendirdi. Bu şarkılardan "Geri Dönüş Olsa" ve "Kalamam Arkadaş" resmi listelerin zirvesine yükselmeyi başardı. Murat Boz, son olarak en çok sevilen şarkılarından oluşan ilk remix albümü olan "Dance Mix"i piyasaya sürdü. Albümün ilk klibi "Özledim" şarkısının remix versiyonuna çekilirken ikinci kliplenen şarkı "Geri Dönüş Olsa" adlı eseri oldu.

Askerliğini bedelli olarak 2011 yılında yaptı.

10 Ekim 2011'de Türkiye'de yayınlanmaya başlanan yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye programında 1. ve 2. Sezonda Jüri Üyeleri, Hadise Açıkgöz, Mustafa Sandal, Hülya Avşar ve Murat Boz oldu. 16 Eylül 2013 tarihinde başlayan 3. sezonda ise Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş oldu.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2014-2015 sezonunda Acun Ilıcalı, Özgü Namal ve Eser Yenenler ile beraber jüri olarak görev yapmıştır.

Murat Boz, 10 Ekim 2008’de Almanya’nın Passau kentinde Alman vatandaşı olan menajeri Eliz Sakuçoğlu ile evlendi. 14 Ağustos 2012 tarihinde Diyarbakır’ın ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

2014 yılında İnternet fenomeni Pucca'nın Küçük Aptalın Büyük Dünyası, Allah Beni Böyle Yaratmış ve Ay Hadi İnşallah gibi kitaplarından esinlenerek çekilen “Hadi İnşallah” adlı sinema filminde Büşra Pekin, Murat Boz, Cezmi Baskın, Sinasi Yurtsever ile beraber rol aldı.

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı "Kardeşim Benim" adlı sinema filminde Burak Özçivit ve Aslı Enver ile birlikte başrolde oynadı.

O Ses Türkiye’nin 2015 - 2016 sezonu 5. sezonunda Murat Boz, jüri üyesi olarak Gökhan Özoğuz, Hadise Açıkgöz, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi Hakan Özoğuz ile birlikte görev yapacak.Yorumlar


  1. Murat. Ve. Asli. Cok. Tatlisiniz


Yorum Yap