Görüş Bildir

Mustafa Ceceli Eve Dönüş dizisiyle anlaştı! Müzikler Mustafa’dan!!!

Mustafa Ceceli Eve Dönüş dizisiyle anlaştı! Müzikler Mustafa’dan!!!

ATV’de Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan yeni sezonun iddialı dizilerinden Eve Dönüş dizilerinin müziklerini pop müziğinin duayeni Mustafa Ceceli hazırlayacak.

Dizi müziği kariyerine, izlenme rekorları kıran “Kertenkele” dizisiyle başlayan Ceceli, çok yakında ATV ekranlarında başlayacak olan “Eve Dönüş” dizisi ile yeniden izleyiciyle buluşacak.

Yine çok konuşulacak dizi müziklerine imza atacak olan Mustafa Ceceli instagram hesabında “Bana ordan bol keman, biraz viyola, biraz da viyolonsel lütfen. Macunu az olsun hocam. #EveDönüş yakında ATV'de. Müzikleri için son dönemeç” diyerek, Eve Dönüş dizisindeki birbirinden lezzetli ve güzel müziklerin tadını da farklı bir dille anlatmış oldu.

Heyecanlı ve sürükleyici hikâyesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak olan dizi, birbirlerine yabancı olsalar da aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Yusuf ve Leyla’nın hikâyesini anlatacak. Başrolünde Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi’nin yer aldığı Eve Dönüş dizisi aşk, aile ve intikam temalarını barındıran hikâyesiyle, Çarşamba günü ilk bölümüyle ATV’de...Yorumlar


  1. çok güzel bir şarkı


Yorum Yap