Görüş Bildir

Settar Tanrıöğen 'Kızılcık Şerbeti'nden ayrıldı: Yeni 'Abdullah' belli oldu! İşte o isim

Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirmesi sonrası 'Kızılcık Şerbeti' setine dönemiyor. 'Abdullah Ünal' karakterini oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacak.

Settar Tanrıöğen 'Kızılcık Şerbeti'nden ayrıldı: Yeni 'Abdullah' belli oldu! İşte o isim

'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Abdullah Ünal’ karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması geçirmesi sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Tanrıöğen’in sete dönmesi zorlaşınca yapım şirketi Gold Film yeni bir karar almak zorunda kaldı ve rol için Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşıldı.

Yeni gelen ismin başaralı olup olmayacağı merak edilirken Şirketten açıklama geldi. İşte o açıklama, “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız.

Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…” satırlarına yer verdi.
 

HABER MERKEZİ

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Hamza Özçelik

Firat Üniversitesi iletişim fakültesi gazetecilik bölümü mezunu