Görüş Bildir

Son pişmanlık neye yarar Nurella!

Son pişmanlık neye yarar Nurella!

Nam-ı Diğer Nurella’dan çekilen görüntülerle ilgili pişmanlık duygusu. TV8 ekranlarında yayınlan İşte Benim Stilim programının sevilen jürisi Nur Yerlitaş yayınlanan görüntüler hakkında konuşa yaptı. Nur Yerlitaş o skandal olan görüntülerden sonra suskunluğunu bozdu ve içini döktü.Pişman olduğunu ilginç sözlerle dile getirdi.

İstanbul ve Ankara’daH&M ve Balmain işbirliğinin geçtiğimiz hafta düzenlediği VIP etkinlikteyaşananlara Nur Yerlitaş’tan cevap geldi.

Yerlitaş, jüri üyesi olduğu TV programda yaşananları esprilibir dille anlattı ve ’Ayol size ne, ne var yani’ dedi.

NURELLANIN GÜLDÜREN AÇIKLAMALARI

’Ay nereden gittim nereden bileyim, kırıta kırıta gittim.Firma beni VIP olarak çağırdı normalde gitmem. Ivana ile gittik kahve içtik bize ikramlar yaptılar. Süslendik püslendik. Aa bir gittik kalabalık var. Kapı açılacak tek tek içeri alacaklar sandım.

 AY NE GÖREYİM VİP OLDUĞUNU

Ay ne göreyim, bizim sevgili Fatih Ürek de vardı. Ben ne göreyim kardeşim ezdiler, ben yokum. Ben ömrümde görmedim böyle bir şey. Aman kardeşim beni aldılar, su getirdiler bir yere oturttular. Oturduğum yerde çocuk reyonuymuş yeğenime bir şeyler aldım.

Düştük mü dile sonra. Yazdılar çizdiler. Ne var ne olmuş dedim, size ne. Bana dediler ki açgözlü kadın, doymaz mısın, senin bedenine göre var mı? Ay size ne, ayol size ne...

Olay oldu Türkiye’de haline bak dediler. Başıma böyle birşey geldi. Bilmiyordum böyle olacağını, gitmem çok büyük talihsizlikti. Beni koruyun Türk halkı.