Star TV Sefirin Kızı Sezon Finali geçtiğimiz akşam yürekleri ağza getirdi. Sefirin Kızı sezon finali izle linki

Sefirin Kızı sezon finali 17. bölüm izle linki aktif edildi. Sefirin Kızı sezon finali geçtiğimiz akşam yayınlandı. Binlerce izleyici Sefirin Kızı sezon finali ne oldu diye merakla aramay başladı. İzleyen izleyemeyenler için Sefirin Kızı sezon finali detaylarını sizler için topladık. Mevcut koronavirüs salgını sebebiyle tüm diziler sezon finali yapmışken, Sefirin Kızı verdiği aradan sonra kaldığı yerden devam etmişti. bir kaç bölümü ile devam eden Sefirin Kızı dün akşam yayınlanan son bölümü ile sezona veda etti. Peki Sefirin Kızı sezon finali neler oldu. Sefirin Kızı sezon finali 17. bölümünde yaşanan tüm detaylar haberimizde.

Star TV Sefirin Kızı Sezon Finali geçtiğimiz akşam yürekleri ağza getirdi. Sefirin Kızı sezon finali izle linki

Sefirin Kızı sezon finali 17. bölüm izle linki aktif edildi. Sefirin Kızı sezon finali geçtiğimiz akşam yayınlandı. Binlerce izleyici Sefirin Kızı sezon finali ne oldu diye merakla aramay başladı. İzleyen izleyemeyenler için Sefirin Kızı sezon finali  detaylarını sizler için topladık. Mevcut koronavirüs salgını sebebiyle tüm diziler sezon finali yapmışken, Sefirin Kızı verdiği aradan sonra kaldığı yerden devam etmişti. bir kaç bölümü ile  devam eden Sefirin Kızı dün akşam yayınlanan son bölümü ile sezona veda etti. Peki Sefirin Kızı sezon finali neler oldu. Sefirin Kızı sezon finali 17. bölümünde yaşanan tüm detaylar haberimizde. 

SEFİRİN KIZI 17.BÖLÜM (SEZON FİNALİ) NELER OLDU?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı?

Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

SEFİRİN KIZI YENİ SEZON NE ZAMAN?

17. bölümü ile sezon finali yapan Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu yapımcılar tarafından açıklanmaışken, Sefirin Kızı eylül ayında yeni bölümü başlaması bekleniyor. 

Sefirin Kızı, NGM ve O3 Medya ortak yapımı, ilk bölümü 16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram dizisi

Canlandıran oyuncu Karakter Bölüm
Engin Akyürek Sancar Efeoğlu 1-
Neslihan Atagül Nare Çelebi 1-
Uraz Kaygılaroğlu Gediz Işıklı 1-
Erdal Küçükkömürcü Güven Çelebi 1-
Doğukan Polat Yahya Efeoğlu 1-
Hivda Zizan Alp Elvan Efeoğlu 1-
Özlem Çakar Yalçınkaya Refika Işıklı 1-
Erhan Alpay Akın Vardalı 1-
Gonca Cilasun Halise Efeoğlu 1-
Tülin Yazkan Menekşe Efeoğlu 1-
Esra Kızıldoğan Müge Işıklı 1-
Cemre Öktem Zehra Efeoğlu 1-
Edip Tepeli Kavruk Ömer 1-
Beren Gençalp Melek Efeoğlu Çelebi 1-
İlayda Ildır Dudu 3-
Furkan Aksoy Lokman 7-

Kaynak: Diyarbakır Söz