Görüş Bildir

CHP'den 247 belediye başkanıyla Van'da çalıştay

CHP, 27-29 Mayıs tarihlerinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla 247 belediye başkanıyla Van'da kampa gireceği öğrenildi.

CHP'den 247 belediye başkanıyla Van'da çalıştay

Daha önce Gaziantep ve Kayseri'de belediye başkanları çalıştayı gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), bu kez Van'da 27-28-29 Mayıs’ta 247 belediye başkanı ile bir araya gelecek. Toplantının Van'da yapılması talimatının bizzat CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldiği öğrenildi.

CHP’li belediyelerin belli aralıklarla düzenlediği belediye başkanları çalıştaylarına bir yenisi mayıs ayı sonunda gerçekleştirecek. Bu kez adres, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biri olan Van. 27-28-29 Mayıs tarihinde 11’i büyükşehir 10’u il olmak üzere toplam 247 belediye başkanı bir araya gelecek.

Toplantının Van'da olmasa talimatını bizzat CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu verdi. Daha önce Antep’te belediye başkanlarını toplayan CHP, son olarak 17-18-19 Aralık tarihlerinde Kayseri'de belediye başkanlarıyla çalıştay gerçekleştirmişti.

BELEDİYELERİN ÇALIŞMALARI GÖRÜŞÜLECEK

Van'da yapılacak kampta da belediyelerin 31 Mart tarihinden bu yana yaptıkları çalışmalar bundan sonraki adımların masaya yatırılacağı öğrenildi

Ayrıca, belediyelerin kendi aralarında yardımlaşmalarını ve ortak projelerde buluşmalarını amaçlayan toplantıların gerçekleştirileceği belirtildi.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi