Görüş Bildir

Uraloğlu Diyarbakır’a geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, çeşitli açılış ve temaslarda bulunmak üzere bugün Diyarbakır’a geliyor. Sabah havayoluyla Diyarbakır’a gelecek olan bakan Oraloğlu ilk olarak, Diyarbakır, Bismil ve Batman Yolunun açılış törenine katılacak.

Uraloğlu Diyarbakır’a geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, bugün çeşitli temas ve açılışlara katılmak üzere, Diyarbakır’a geliyor.

Havayoluyla Diyarbakır’a gelecek olan Bakan Uraloğlu, AK Parti Diyarbakır ve Batman Milletvekilleri ile, İki İlin Valileri başta olmak üzere, ilk olarak Diyarbakır, Bismil ve Batman yolunun açılış törenine katılacak. Sabah saat 11.00’de yapılacak açılış sonrasında Bakan Uraloğlu, İl Valisi Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret edecek. Vali Su’dan kentle ilgili brifing alacak olan Bakan daha sonra, İl Koordinasyon Toplantısını gerçekleştirecek.

İŞ DÜNYASIYLA BULUŞACAK

Bekan ve beraberindekiler öğleden sonra da, İş Dünyası Temsilcileriyle bir araya gelip, istişare toplantısı gerçekleştirecek. AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığını ziyaret edip, İl Başkanı Av. Raşit Ocak ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden’le görüşecek olan Bakan Uraloğlu, burada partililere hitap edecek.

Ak Parti ziyareti sonrasında esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan Bakan Uraloğlu, 15 Temmuz Şehitler Parkında, Gençlik Buluşmasına katılacak.

Haber: İsa İPEK

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Nazime Çavlan

İnönü Üniversitesi iletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun