(Video) Siyasi partiler arası bayramlaşma

Siyasi partiler arasında yüz yüze ve video konferans yöntemiyle bayramlaşma programları düzenlendi.

(Video) Siyasi partiler arası bayramlaşma

AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla CHP ve MHP heyetleriyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

Siyasi partiler arası bayramlaşma programı, AK Parti'de Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Ayten Aydın, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Osman Ertuğrul Yörük'ten oluşan heyet tarafından gerçekleştirildi.

AK Parti heyetinin, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Zeynel Emre, Parti Meclis Üyesi Semra Dinçer ile Gençlik Kolları MYK Üyesi Canan Taşer'in bulunduğu CHP heyetiyle video konferans görüşmesinde karşılıklı Ramazan Bayramı tebriğinde bulunuldu.

CHP'de Parti Meclisi (PM) üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki heyet, ilk olarak AK Parti ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı.

CHP heyeti daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Onur İste başkanlığındaki DSP heyetini ağırladı.

CHP'de daha sonra Ankara Milletvekili İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu başkanlığındaki HDP heyeti kabul edildi. Türkiye siyasetinin çok gerildiğini dile getiren Katırcıoğlu, gelir dağılımının bozulduğunu savundu. Nazlıaka da ilk seçimlerde halkın iktidarını kuracaklarını söyledi.

Kaynak: Diyarbakır Söz