Görüş Bildir

Badmintonda heyecan sona erdi

Badmintonda heyecan sona erdi

Diyarbakır’da Okullar arası Badminton Yıldızlar müsabakaları final müsabakalarıyla tamamlandı.

6-8 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ve müsabakalara toplam 14 takım ve 84 sporcu katıldı. Seyrantepe antrenman salonunda yapılan müsabakalarda erkekler kategorisinde Lice Ayşe Toprak YİBO birinci, Ali Kuşçu Ortaokulu ikinci ve Mevlana Ortaokulu üçüncü oldu. 700. Yıl Ortaokulunun kadınlarda şampiyon olduğu müsabakalarda Ali Kuşçu Ortaokulu ikincilik ve Cemil Özgür Ortaokulu da üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Müsabakaların ardından düzenlenen ödül törenine Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Basın ve halkla ilişkiler Şube Müdürü Burhan Gül, antrenörler ve öğretmenler katıldı.

DERECEYE GİREN OKULLAR TÜRKİYE FİNALLERİNE GİDİYORLAR

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri basın ve halkla ilişkiler Şube Müdürü Burhan Gül, müsabakalarda dereceye giren tüm sporcuları kutladığını ve takımlara emek veren öğretmenlere teşekkür ettiğini söyledi. Gül, Diyarbakır’da başarılı olan ekiplerin bölge müsabakalarına katılacağını ve burada başarılı olanların Türkiye finallerine gideceğini belirtti.

Konuşmaların ardından Basın ve halkla ilişkiler Şube Müdürü Burhan Gül, müsabakalarda başarılı olan takımların kupa ve madalyalarını verdi.
Etiketler: | | |