Görüş Bildir

Beşiktaş - Bursaspor maçı saat kaçta? Beşiktaş2tan son dakika çağrı

Beşiktaş - Bursaspor maçı saat kaçta? Beşiktaş2tan son dakika çağrı

Bugün büyük bir coşku ile açılışı tamamlanan Beşiktaş'ın Vodafone Arena Stadı'nda yapılan açıklama da yarın oynanacak Beşiktaş-Bursaspor maçında herhangi bir aksilik yaşanmaması için, stada erken giril yapılması gerekliliği açıklandı. Peki Beşiktaş - Bursaspor maçı saat kaçta?

Bugün büyük bir coşku ile açılışı tamamlanan Beşiktaş'ın Vodafone Arena  Stadı'nda yapılan açıklama da yarın oynanacak Beşiktaş-Bursaspor maçında herhangi bir aksilik yaşanmaması için, stada erken giril yapılması gerekliliği açıklandı. Peki Beşiktaş - Bursaspor maçı saat kaçta?

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden oynanacakBursaspor maçı öncesi önemli bir duyuru yayınlandı.

Yapılan açıklamada İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı ek tebdirler kapsamında bazı yolların kapatılacağı hatırlatılarak taraftarların erkenden Vodafone Arena'ya gelmesi istendi.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama;

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında yarın(11 Nisan) saat 20.00’de yeni yuvamız Vodafone Arena’da Bursaspor ile karşılaşacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı ek tebdirler kapsamında yarın Beşiktaş-Bursaspor maçının oynanacağı Vodafone Arena’ya çıkan bazı yollar maç öncesi ve sonrası belli bir süreyle kapalı olacak.

Vodafone Arena’nın kapıları yarın saat 16.00’dan itibaren taraftarlarımızın girişine açık olacak.

Beşiktaş – Bursaspor karşılaşmasını Vodafone Arena’da izleyecek taraftarlarımızdan, stada çıkan bazı yolların kapalı olacağını ve yoğunluk yaşanacağını göz önünde bulundurmalarını, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için Vodafone Arena’ya erken saatlerde gelmelerini tavsiye ederiz. kaynak:fanatik