Görüş Bildir

Bursaspor haftasonu karşılaşacağı Beşiktaş'a bileniyor!

Bursaspor haftasonu karşılaşacağı Beşiktaş'a bileniyor!

Bursaspor, Hasan Doğan Sezonu Spor Toto Süper Ligin 11. haftasında Bursa Atatürk Stadı'nda haftasonu Pazar günü Saat 20.15’te ağırlayacağı ligin lideri Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 günlük tatil sonrası start verdi.


Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü. Çalışma öncesi, Sağlam’ın misafirleri olan Tugra, Tuğhan Yıldız kardeşler ve Akay Özkan önce futbolcularla tanıştı. Isınma koşuları ile başlayan çalışma, kondisyon hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç ile devam etti.

DANY YETİŞECEK Mİ?
Sakatlığı bulunan Dany, takımla birlikte koşu yaptı ancak çift kale mücadelesine katılmadı. Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılan tecrübeli oyuncu, doktor eşliğinde ayrı çalıştı. Kart cezası nedeniyle Beşiktaş maçında formaya giyemeyecek olan Sivok ise belindeki rahatsızlığı nedeniyle salonda tedavisi yapıldı.
YARIN DA ÇALIŞMA VAR
Bursaspor, yarın sabah saat 11.00'de yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdürecek. Çarşamba günü ise sabah saatlerinde salonda, akşam saat 17.00'de ise sahada çalışma gerçekleştirilecek.

DHA