Görüş Bildir

Çaykur Rizespor: "Fenerbahçe karşısında gücümüzü göreceğiz"

SporToto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Hikmet Karaman,şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe karşısında güçlerinin ne olduğunu görmek istediklerini söyledi.

Çaykur Rizespor:
Milli maçlar nedeniyle 8 oyuncusundan yoksun olarak Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Hikmet Karaman, verilen araların bazen takımlara iyi, bazen dekötü yönde etki ettiğine işaret etti.Eksik oyuncular nedeniyleçalışmalarının aksadığına dikkat çeken Hikmet Karaman, "Çaykur Rizespor olarak milli takım arasının faydalı ve sonuca yansıyacak şekilde karşımıza çıkmasını umuyorum. Ayrıca milli takıma giden oyuncularımın milli görevlerini en iyi şekilde yerine getirip sağlıklı bir şekilde geri gelmesini bekliyorum" dedi.
MÜTHİŞ MÜCADELE OLACAK
Milli maçlar sonrasında sahalarında Fenerbahçe ile önemli bir maça çıkacaklarını belirten Hikmet Karaman, şöyle devam etti:
"Türkiye Kupası'nda Rize'de oynadığımız maçta Fenerbahçe'ye mağlup olmuştuk. Şimdi bunun rövanşına çıkacağız. Bir tarafta şampiyonluğa oynayan, diğer tarafta da kümede kalmayı garanti altına almaya çalışan 2 takımın mücadelesini izleyeceğiz. İki taraf açısından da müthiş bir mücadele olacak.Amacımız Çaykur Rizespor futbol takımı olarak şampiyonluğa oynayan bir takım karşısında gücümüzün ne olduğunu görmek."
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Milli maçlar nedeniyle Lige verilen arada Fenerbahçe maçı hazırlıklarına devam eden Çaykur Rizespor, günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor.Milli takımlarda bulunan oyuncuların yokluğunda Hikmet Karaman nezaretinde çalışan Çaykur Rizespor'un bu sabah yaptığıantrenmanı ısınma hareketleri ile başladı, dar alanda yapılan taktiksel çift kale maçla tamamlandı.
Yeşil mavililerin günün ikinci antrenmanını ise salonda yapacağı açıklandı.
Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi