Görüş Bildir

Diyarbekirspor sürpriz istifa!

Diyarbekirspor sürpriz istifa!

Diyarbekirspor'da sürpriz istifa yaşandı. Kulüp 2. başkanı ve basın sözcüsü Veysi Avşar, işlerinin yoğunluğu ve sağlığını gerekçe göstererek, istifa etti.

Adıyaman FK'yı yenirek sürprizler gerçekleştiren Diyarbekirspor yönetimin de, sürpriz istifa yaşandı. Kulüp 2. Başkanı ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, kulüpteki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Diyarbekirspor'a geçtiğimiz sezon şampiyonluk tattıran isimler arasında yer alan Avşar, kulüpten sürpriz bir şekilde ayrılmasına ilişkin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermesi dikkat çekti.

AVŞAR'IN AÇIKLAMASI

"Hayatımın en değerli ve kıymetlisi olan Diyarbekirspor’da uzun bir süredir ikinci başkanlık ve basın sözcülüğü görevini yürütüyorum. Göreve geldiğimiz dönemde takım 3.ligde mücadele ediyordu. Ve biz değerli Diyarbakır halkına şampiyonluk sözü vermiş ve bu sözümüzü de tutmuştuk. Alnımızın hakıyla ekip arkadaşlarla el ele verip kulübümüzü de iyi bir noktaya getirdik. Severek isteyerek ve tamamen gönüllüğe esas olarak yaptığım görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Gerek aile şirketimin iş yoğunluğundan gerekse de sağlık problemlerinden dolayı bu kararı almış bulunmaktayım. Bu süreç zarfında benimle beraber bu takımın başarısı içim gecesini gündüzüne katan yönetim kuruluna, vefakar Diyarbekirspor taraftarlarına, bize her zaman kapısı açık olan kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile Diyarbakır halkına cani gönülden teşekkür ediyorum. Her zaman Diyarbekirspor’un başarısı için elimden geleni yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın."
Etiketler: | |