Görüş Bildir

Fenerbahçe'nin yeni sezon reklamı belli oldu!

Fenerbahçe'nin yeni sezon reklamı belli oldu!

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2016-2017 sezonunda SporToto Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçlarda forma göğüs sponsoru Nesine.com oldu.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2016-2017 sezonunda SporToto Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçlarda forma göğüs sponsoru Nesine.com oldu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Ülker Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Önder Fırat, Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu, Sarı-lacivertli futbolcular Volkan Demirel, Robin van Persie ve Gregory van der Wiel katıldı. Asbaşkan Fırat, "Hedeflerimiz büyük. Olmazsa olmaz ayağımız ekonomidir. Bu sene, kulübümüze daha önce katkıları olan destekçimiz Nesine.com ile iş birliğimizi üst seviyeye çıkardık" dedi.

Önder Fırat, anlaşmanın 1 yıllık olduğunu ve Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) bir açıklama yapmadan, bu sponsorluktan elde edilecek geliri duyuramayacaklarını belirterek, "Fenerbahçe'nin çok iyi ve tatmin edici bir anlaşma yaptığını söyleyebilirim. Performansa bağlı değil tamamen yıllık ücrete bağlı bir anlaşmadır" diye konuştu.

UEFA'DA BORAJET

Asbaşkan Fırat, UEFA Avrupa Ligi'ndeki forma göğüs reklamının ise Borajet olduğunu hatırlattı.

Nesine.com Genel Müdürü Gülbakanoğlu ise böyle bir reklam anlaşması yaptıkları için gurur duyduklarını kaydetti. Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Sarı-lacivertlilerin Hollandalı yıldızı Van Persie, en büyük kulüplerin en büyük firmalarla anlaşma yaptığını ve iki tarafın da bu anlaşmadan mutlu olduğunu dile getirdi.

Bir diğer Hollandalı futbolcu Van der Wiel ise yeni sponsordan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Öte yandan, Van Persie ve Van der Wiel'in törendeki neşeli tavırları dikkati çekti. Toplantıya katılanlar bu neşeli hallerini, yeni hoca Dick Advocaat'ın gelişine bağladılar.


Etiketler: | | |