Final gibi maç

2.Lig Kırmızı Grup’ta ligin alt sıralarından kurtulmaya çalışan Diyarbekirspor, sezonun en önemli maçlarından birine bugün çıkacak.

Final gibi maç

Diyarbakır Stadı’nda saat 14.00’da başlayacak final gibi karşılaşmada Fethiyespor’u ağırlayacak. Teknik heyet ve futbolcular, galibiyet için umutlu konuşarak taraftarları tam destek vermeye davet etti.

Ligde kalma yolunda her hafta final niteliğinde kader maçlarına çıkan Diyarbekirspor, 9 puan gerisinde yer aldığı Fethiyespor’u mağlup ederek umutlarını  gelecek haftalara daha güçlü şekilde taşımanın hesaplarını yapıyor. Bu maç öncesinde Diyarbekirspor’un 14 ve konuk takımın 23 puanı bulunuyor.

Sakat ve cezalı futbolcunun bulunmadığı Yeşil-Kırmızılı takım, rakibini mağlup ederek gelecek haftalar için iddialı konuma gelmek istiyor.

FİNAL GİBİ MAÇ OLACAK

Diyarbekirspor’un en büyük beklentisi, bu kritik süreçte taraftarların maça gelerek takıma destek vermesi. Takımın ligdeki kritik konumuna dikkat çeken teknik heyet ve futbolcular,”Bizi bu zorlu süreçte yalnız bırakmayın. Size ihtiyacımız var “ mesajını verdi.

Saat 14.00’da başlayacak maçta Eskişehir bölgesi hakemi Semih Kurt düdük çalarken, Trabzon’dan Kenan Özcan ve Uşak’tan Melih Kurtuluş yardımcı, K.Maraş’tan Serkan Gürbüz ise 4.hakem olarak görev yapacak.

Kaynak: Spor Merkezi