Görüş Bildir

Galatasarayda Astana Hazırlıkları Devam Ediyor! Burak Yılmaz Oynayabilecek Mi?

Galatasarayda Astana Hazırlıkları Devam Ediyor! Burak Yılmaz Oynayabilecek Mi?

Gaziantep galibiyetinden sonra çarşamba günü oynayacağı Kazakistan temsilcisi Astana maçının hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılı ekip sahaya nasıl bir 11’le çıkacak Burak Yılmaz oynayabilecek mi?

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde sarı-kırmızılı futbolcular basına kapalı antrenman yaptı.

Gaziantepspor’a karşı forma giyen oyuncular, rejenerasyon çalışmasıyla tamamladı. Diğer futbolcular ise ısınma hareketleri ile başladıkları idmanda daha sonra pas ve top kapma çalışması gerçekleştirdi.

Antrenmanın son bölümünde dar alanda çift kale maç yapıldı. Sabah antrenmanı, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Sakatlıkları devam eden Hamit Altıntop ve Burak Yılmaz’ın tedavileri devam ediyor.

Gaziantepspor karşılaşmasında sol ayak bileğine darbe alan Wesley Sneijder’ın Medical Park Hastanesi'nde yapılan testleri sonucunda kemikte kontüzyon (ezilme) ve yumuşak dokuda hematom (kanama) tespit edilmiştir. Hollandalı yıldız futbolcunun tedavisine devam ediyor.

İşte Muhtemel  11!

Muslera

Denayer

Semih

Hakan Balta

Carole

Jose Rodriguez

Bilal Kısa

 Yasin

Sneijder

Podolski

Umut
Etiketler: | | |