Görüş Bildir

Galatasaray’ın yeni golcüsü Eren Derdiyok’tan bomba açıklamalar!

Galatasaray’ın yeni golcüsü Eren Derdiyok’tan bomba açıklamalar!

Galatasaray'ın yeni transferi Eren Derdiyok, İstanbul'a imza için geldi. Yıldız santrfor hedefinin yükseğe çıkmak olduğunu dile getirdi.

Galatasaray’ın yeni transferi Eren Derdiyok, Atatürk Havalimanı’nda İstanbul’a gelerek sıcak açıklamalar yaptı. Galatasaray’a elinden gelen katkıyı vermek istediğini dile getiren başarılı golcü, iyi bir sezon geçirdiğini, Süper Lig’de golleriyle kendini kanıtladığını ve Galatasaray gibi büyük bir kulübe gelerek çıtayı yükseğe çekmek istediğini söyledi.

Eren Derdiyok, “Hayırlısı olsun. Benim hedefim yukarılara çıkmak. Kendime güveniyorum. Ligde kendimi ispat etim, gollerimi attım. Hedeflerim var. Galatasaray gibi bir takıma gelmek hedeflerimden bir tanesi. İyi bir sezon geçirdim. Ben elimden geldiği kadar takıma katkı sağlamak istiyorum. Alternatif oyuncuların olması çok önemli. Takım içinde rakabet olması çok önemli başarı için.” diye konuştu.

Galatasaray Eren Derdiyok ile 3 yıllık ön protokol yaptı. Başarılı santrfor cuma günü kendisini sarı-kırmızılı formaya bağlayan resmi imzayı atacak. Eren Derdiyok için Galatasaray’ın 4 milyon Euro’luk bonservis bedeli ödeyeceği biliniyor.

(Amkspor)