Görüş Bildir

Gençlerbirliği sezonu açtı

Spor Toto 1. Lig takımlarından Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Başkent temsilcisi, 2018-2019 sezonu öncesi ilk çalışmasını teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde yaptı.

Gençlerbirliği'nin pilot takımı Hacettepe'den kadroya dahil edilen Serdarcan Eralp, Soner Dikmen, Übeyd Adıyaman, Berat Ayberk Özdemir ve Noyan Öz ile yeni transferlerden Nadir Çiftçi ve kiralık olarak gittiği ISTRA 1961'den dönen Cosmin Matei de antrenmanda yer aldı.

Takımda kalıp kalmayacağı merak edilen isimlerden İsveçli kaleci Johannes Hopf ve savunma oyuncusu Ahmet Oğuz da sezonun ilk çalışmasına katıldı.

Başkent temsilcisinin yeni teknik direktörü Erkan Sözeri, antrenman öncesi saha ortasında futbolculara kısa bir konuşma yaptı. Basın mensuplarıyla da sohbet eden Sözeri, yeni sezonun hayırlı olmasını temenni etti.

Kırmızı-siyahlı futbolcular, sezonun ilk antrenmanını koşu çalışmasıyla tamamladı.

Hazırlıklarına tesislerinde devam edecek başkent temsilcisi, daha sonra Kızılcahamam ve Bolu'da iki kamp dönemi geçirecek.

Gençlerbirliği'nin Kızılcahamam kampı 3 Temmuz'da başlayacak ve 14 Temmuz'a kadar sürecek. Bolu kampı ise 17-28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Öte yandan, teknik direktör Erkan Sözeri'nin yardımcılıklarını Mehmet Şimşek, Mustafa Döngez, Yasin Kurt, Bülent Ataman, Burak Akalp ve Eren Gürsoy yapacak.
Etiketler: | |