Neymar’dan serveti elinin tersi ile itti!

Brezilyalı yılız oyuncu Neymar'ın transfer döneminde Fransız ekibi Paris Saint-Germain’in önerdiği çok yüklü bir kontratı, elinin tersiyle ittiği ortaya çıktı.

Neymar’dan serveti elinin tersi ile itti!

Akşam’da yer alan habere göre; Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Neymar, uzun süren transfer söylentilerine geçtiğimiz temmuz ayında nokta koydu ve Katalan kulübüyle 5 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. Adı Manchester United ile anılan Neymar için Paris Saınt-Germaın'in reddedilmesi zor bir teklif yaptığı ortaya çıktı. ESPN'e konuşan Neymar'ın menajeri Wagner Ribeiro, Paris ekibinin oyuncuya halihazırdaki sözleşmesinin iki katını teklif ettiğini ancak yine de ret yanıtı aldığını açıkladı.

Paris Saınt-Germain'in Neymar'ı kadrosuna katmak için 190 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardığını vurgulayan Ribeiro, Brezilyalı oyuncuya da yıllık 40 milyon euro maaş önerildiğini iddia etti.  Neymar'ın Barcelona'da kalmayı tercih etmesi nedeniyle bu transferin gerçekleşmediğini dile getiren Wagner Ribeiro, Katalan kulübüyle çok daha düşük bir kontrata imza atıldığını söyledi.

Kaynak: Diyarbakır Söz