Görüş Bildir

Potada heyecan sona erdi

Potada heyecan sona erdi

Diyarbakır’da düzenlenen U18 Kadınlar Basketbol Bölge müsabakaları sona erdi. Diyarbakır TED Koleji müsabakaları şampiyon olarak tamamlayarak, adını Türkiye finallerine yazdırdı.

Diyarbakır’da 3 takımın katımıyla düzenlenen U18 Kadınlar Basketbol Bölge müsabakaları tamamlandı. Seyrantepe Spor Salonunda yapılan ve üç gün süren müsabakalarda Diyarbakır TED Koleji Basketbol  Takımı, müsabakaları şampiyon olarak tamamladı.

Diyarbakır Basketbol İl Temsilcisi Erol Çetin, 1-3 Mart tarihleri arasında yapılan müsabakaların oldukça çekişmeli geçtiğini söyledi.

Türkiye finallerine katılacak

Çetin, en önemli basketbol takımlarının yer aldığı müsabakaları sorunsuz bir şekilde tamamladıklarını belirtti.

Çetin, “Müsabakalar Diyarbakır TED Koleji, Batman Beşiri ve Siirt İktisat Spor Kulüpleri katıldı. Üç gün süren müsabakaları Diyarbakır TED Kolejlileri şampiyon olarak tamamladı. Biricilik kürsünse çıkan Diyarbakır temsilcisi, Türkiye finallerine katılma hakkını da elde etti. Müsabakaları ikinci olarak tamamlayan Batman Beşiri Spor Kulübü ise Anadolu finallerine katılma hakkını elde etmiştir” dedi.

Mehmet Demir’e teşekkür

Diyarbakır’da gerçekleşen organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlandığını ifade eden Çetin, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Müsabakalarda iyi bir ev sahipliği yaptık. Sorunsuz geçen müsabakalarda TED Koleji ve Bahçeşehir Fen Teknoloji Lisesinin önemli katkıları oldu. Bu nedenle çok mutluyuz. Ayrıca bize destek veren ve her zaman yanımızda olan Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’e çok teşekkür ediyoruz.”                       


Etiketler: | | |