Son Dakika! Dünyaca ünlü Futbolcu Ronaldinho Survivor'a geliyor

Dün ekrana gelen Survıvor prohramında programın sahibi olan Acun Ilıcalı, Brezilyalı Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho'nun Survıvor’a geleceğini açıkladı.

Son Dakika! Dünyaca ünlü Futbolcu Ronaldinho Survivor'a geliyor

Dün ekrana gelen Survıvor prohramında programın sahibi olan Acun Ilıcalı, Brezilyalı Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho'nun Survıvor’a geleceğini duyurdu.

Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho, Survivor All Star'a konuk olacak. 43 yaşındaki Brezilyalı, Sercan Yıldırım'la gösteri maçı yapacak.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, yarışmacıları heyecanlandıran bir duyuru yaptı. Ilıcalı, Survivor'a efsane futbolcu Ronaldinho'nun misafir edileceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, Survivor'a Ronaldinho'nun katılacağını açıkladı. Ilıcalı,  "Ronaldinho ile birkaç yıldır görüşüyoruz. Geçtiğimiz ay da bizim ofise geldi. Biraz sohbet ettik. Bizim yaptığımız işleri takip ediyor. Ona teklifte bulunup Survivor'da ayak voleybolu oynayalım, ne dersin dedim. Mest oldu hemen. Ve dünyanın en büyük futbolcuları arasında olan Ronaldinho yarın sizlerle birlikte olacak." ifadelerini kullandı.

RONALDİNHO, SERCAN YILDIRIM'A KARŞI

Sercan Yıldırım ve Ronaldinho, Survivor 2024 All Star'da gösteri maçında yer alacaklar. Acun Ilıcalı duyurusunda, " Ronaldinho'ya Survivor'a gel, ayak tenisi oynayalım dedim. Sağ olsun kırmadı. Yarın Dominik'te bizimle birlikte olacak" ifadelerini kullandı.

MESUT ÖZİL'İN KONUK OLACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Survivor'ın 20 Şubat tarihli bölümünde dünyaca ünlü bir futbolcunun yarışmaya konuk olacağı açıklanmıştı. Bölüm fragmanını gören izleyiciler Mesut Özil'in konuk olacağı iddiaları üzerinde sosyal medyada tartışmışlardı. Söz konusu futbolcunun Ronaldinho olduğu kesinleşti.

Haber: İsa İPEK

Kaynak: Diyarbakır Söz