Görüş Bildir

Teknik Heyette “Tiryaki “Dönemi

Diyarbekirspor’da üç haftadır boş olan teknik direktörlük koltuğuna son olarak Nevşehir Belediyespor’u çalıştıran Cüneyt Tiryaki getirildi. Tecrübeli hocanın ekibinde daha önce Diyarbekirspor’da görev yapmış olan Oktay Kahraman da yer aldı.

3.Lig 3.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Diyarbekirspor’da üç hafta önce Selahattin Dinçel’in istifasıyla yaşanan teknik heyet sorunu çözüldü.

Son olarak Nevşehir Belediyespor’u çalıştıran,daha önce de Afjet Afyonspor ve Serik Belediyespor gibi takımlarda görev yapan Cüneyt Tiryaki teknik direktörlüğe getirildi. Tiryaki’nin ekibinde 1’i kaleci antrenörü olmak üzere  4 antrenör görev yapacak.

Kulüpten Yeni Teknik Heyet Açıklaması

Diyarbekirspor kulübü, sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile yeni teknik heyeti açıkladı. Açıklamada,” Kulübümüzün teknik direktörlük görevine Cüneyt Tiryaki getirilmiştir. Hocamızın yardımcılıklarını Mustafa Yalçınkaya, Oktay Kahraman, Atacan Öztürk ve Ceyhun Elçiler yapacak. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Yolun sonu şampiyonluk. BirlikteKazanacağız” ifadeleri kullanıldı.