Görüş Bildir

22 Mayıs Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül'e ne oldu?

22 Mayıs Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül'e ne oldu?

Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı ile tatlı Sert programı ATV ekranlarından tam gaz ederken, ortadan kaybolan Halil Ergül isimli şahsa ne olduğu da günlerce merak ediyor. Müge Anlı ile tatlı Sert Halil Ergül'e ne oldu? Halil Ergül bulundu mu? 22 Mayıs Halil Ergül gelişmeleri neler?

Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı ile tatlı Sert programı ATV ekranlarından tam gaz ederken, ortadan kaybolan Halil Ergül isimli şahsa ne olduğu da günlerce merak ediyor.  Müge Anlı ile tatlı Sert Halil Ergül'e ne oldu? Halil Ergül bulundu mu? 22 Mayıs Halil Ergül gelişmeleri neler?  61 yaşındaki  Halil ergül evden çıkıyorum deyip  bir daha dönmemişt. Aranması için başvurula Müge Anlı ve ekibi seferber olmuştu. Gündeme oturan Halil Ergül'ün ortadan kaybolması ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Erzincan'da yaşayan 61 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Halil Ergül'den o günden sonra haber alınamamıştı. Peki yayınlanan 22 MAyıs tarihli Müge Anlı ile tatlı sert programında Halil Ergül bulundumu? Halil Ergül kimdir?

HALİL ERGÜL'E NE OLDU?

Müge Anlı'nın programına katılan Halil Ergül'ün kızı ve eşi epilepsi hastası olduğunu söyledikleri babalarının bulunması için yardım istedi. Fakat Halil Ergül'ün eşi ve kızının üzgün olmadığı başta izleyenler olmak üzere Müge Anlı'yı da şüphelendirmişti. Üstelik eşi ve kızı Halil Ergül'ün kaybolmasının 9'uncu günü karakola haber vermişti. Emniyet yetkililerin Halil Ergül'ün evinde arama başlattı. Kayıp dosyası cinayet soruşturmasına dönüştü. Halil Ergül'ün kızı ve eşinin neden 9 gün sonra kayıp başvurusu yaptıkları tartışıldı.

MÜGE ANLI İLE ERZİNCAN EMNİYETİ ARIYOR

Ortadan kaybolan Halil Ergül'e ulaşılması için tüm çabalar seferber edildi. Ortaya atılan iddialar akabinde Halil Ergül'e hala ulaşılamadı.

MÜGE ANLI HAKKINDA

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.