Görüş Bildir

Balık tutmak için sulama kanalına girdi, hayatını kaybetti

Balık tutmak için sulama kanalına girdi, hayatını kaybetti

Konya Beyşehir ilçesinde Polis Meslek Yüksekokulu öğrencisi 24 yaşındaki Ali Ülkar, balık tutmak için girdiği sulama kanalında boğularak hayatını kaybetti.

Konya Beyşehir ilçesinde Polis Meslek Yüksekokulu öğrencisi 24 yaşındaki Ali Ülkar, balık tutmak için girdiği sulama kanalında boğularak hayatını kaybetti.

Olay, ilçeye bağlı Esence Mahallesi yakınlarında bulunan Çarşamba kanalında meydana geldi. İddiaya göre. amcası ve 5 arkadaşı ile birlikte eliyle balık tutmak için sulama kanalına giren Niğde Polis Meslek Eğitim Merkezi 1'nci sınıf öğrencisi Ali Ülkar, kanalın ortasına geldiğinde birden çırpınmaya başladı. Yeğeninin çırpındığını gören amca Mehmet Ülkar suya girerek kurtarmaya çalıştı. Kendiside boğulma tehlikesi atlatan Mehmet Ülkar sudan çıkmak zorunda kaldı.

İhbar üzerine olay yerine jandarma, sağlık ekipleri ve dalgıçlar sevk edildi. Dalgıçlar kısa süre sonra Ülkar'ın cesedine ulaştı. 3 metre derinliğindeki kanalda boğulan Ali Ülkar'ın cenazesi olay yeri incelemelerinin ardından Beyşehir Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
Etiketler: | | | |