Cesur Ve Güzel Tahsin Baba, karısını fena aldattı! Eşi bakın kim çıktı

Cesur ve Güzel Tahsin rolü ile en son karşımıza çıkan Tamer Levent, eşini aldatTI. Tamer Levent geçtiğimiz gün genç rol arkadaşı ile bir mekanda öpüşürken yakalanmıştı İşte ünlü bir ismin kızı Seynan Levent'in kocası Tamer Levent'in km olduğu ve detayları

Cesur Ve Güzel Tahsin Baba, karısını fena aldattı! Eşi bakın kim çıktı

Cesur ve Güzel Tahsin rolü ile en son karşımıza çıkan Tamer Levent, eşini aldatma görüntüleri geçtiğimiz gün gündeme damgasını vurdu. Tamer Levent geçtiğimiz gün genç rol arkadaşı ile bir mekanda öpüşürken yakalanmıştı. Evli olduğu Seynan Levent'in bu sıralar kim olduğu ve Tamer Levent'in öpüşürken ki görüntülerine ne tepki vereceği magazin gündemini solladı. Zaman zaman ünlülerin aldatma görüntüleri gündeme damgasını vururken, en olarak Cesur ve Güzel'in Tahsin babası eşini aldattığı görüntüleri çok konuuldu. İşte ünlü bir ismin kızı Seynan Levent'in kocası Tamer Levent'in km olduğu ve detayları

TAMER LEVENT HAKKINDA

 Tamer Levent 13 Ekim 1950’de İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1971 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümüne seviye sınavı ile girdi. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünden 1977 yılında mezun oldu. Devlet Tiyatrolarında önce oyuncu daha sonra yönetmen olarak çalışmalar yaptı.

Devlet Tiyatroları genel müdürlüğü ve genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. Yönettiği oyunlar; Rusya, Kanada, Güney Kore, İran ve Kuzey Kıbrıs’ta festivallere davet edildi. Hâlen Devlet Tiyatrolarında rejisör kadrosundadır ve Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı TOBAV ile Tiyatro Oyuncuları Meslek Birliği TOMEB kurucusu ve ilk Genel Başkanıdır.

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, New York Üniversitesi Tiyatro Bölümünde, Berlin Yüksek Sanat Okulu Tiyatro Bölümünde; İngiltere Yorkshire Bretton Hall College’de ve Warwick Üniversitesinde “Yaratıcı Oyunculuk” dersleri verdi. Belçika, Lüksemburg ve Macaristan’da Avrupa Parlamentosu’yla birlikte düzenlenen tiyatro buluşmalarının prensiplerinin oluşturulduğu komitelerde ve organizasyonlarda bulundu, seri atölye çalışmaları yönetti. Fransa ve Tunus’ta uzun süreli atölye çalışmaları yaparak sonuçlarını birer gösteri hâline dönüştüren Tamer Levent, radyo ve televizyonlarda da dizi programlar, drama çalışmaları gerçekleştirdi. TRT Radyo-1’de Gecenin İçinden programında izleyicilerle canlı iletişim programı yaptı. Çin ve Hindistan belgeselleri gerçekleştirdi.

Dünyanın pek çok ülkesinde drama atölyeleri yönetti. Bernarda Alba’nın Evi isimli tiyatro oyununun baleye uyarlanmasında, Binnaz Aydan’ın koreografisini yaptığı TV programının reji ve tekst çalışmasını yaptı. Tamer Levent ayrıca FIA (Uluslararası Aktörler Federasyonu) Türkiye Temsilcisi’dir. IATA (Uluslararası Amatör Tiyatrolar Birliği) yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. Yerli ve yabancı dergilerde yazıları yayımlandı. Oyunculuk ve yönetmenlik çalışmalarının yanı sıra TOBAV (Devlet Tiyatro Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı) Genel Başkanlığı’nı yürüten Tamer Levent, 1984 yılında kurduğu Sanat Kurumu Deneme Sahnesinde drama çalışmaları başlatmıştır.

TAMER LEVENT FENA YAKALANDI

Habertürk'ün Olay Gazetesi'ne dayandırdığı haberine göre; Usta oyuncu Tamer Levent, önceki gece bir mekanda buluştuğu genç set arkadaşıyla samimi halde objektiflere yakalandı.

Evli ve iki çocuk babası olan Levent, genç kızı dudaklarından öptüğü sırada patlayan flaşlarla şaşkına döndü.

İSTANBULLU GELİN'E TRANSFER OLDU

Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin'e yeni bir oyuncu dahil oldu.Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz’in yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak ‘Cesur ve Güzel’ dizisinde izlediğimiz Tamer Levent dahil oldu.

Tamer Levent dizide Esma karakterini canlandıran İpek Bilgin'in eski aşkı Garip karakterine hayat verecek.

Kaynak: Diyarbakır Söz