Görüş Bildir

Düzce'de kayyum atanan şirketler belirlendi

Düzce'de kayyum atanan şirketler belirlendi

Düzce'de kayyum atanan şirketler listesi ajanslarda yayınlandı. Düzce'de hangi şirketlere kayyum atandı.

Darbe girişimi sonrasında ilan edilen OHAL kapsamındaki soruşturmalar devam ediyor. Düzce'de FETO'ya finansal destek sağladığı belirlenen çok sayıda şirkete son dakika kayyum atandığı açıkladı. Düzce'de kayyum atanan firmalar, Düzce'de kayyum atanan şirketler hangileri detaylarını araştırdık. İçlerinde çok öenmli isimlerinde bulunduğu ve kayyum ataması yapılan şirket isimleri de açıklandı.

DÜZCE'DE KAYYUM ATANAN ŞİRKET İSİMLERİ

Çalışmalar kapsamında, "Terör örgütüne finansman sağladıkları" iddiasıyla mobilya, inşaat, gayrimenkul ve otomotiv alanlarında faaliyet gösteren 17 şirkete kayyum ataması yapıldı.

Kayyum atanan firmaların, Recepoğlu Kardeşler Petrol Gıda Tekstil Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Özçelik Üç Kardeşler Oto Tamir Ticareti Limited Şirketi, Hacı Şakir İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Temser İnşaat Tesisat Mühendislik Mimarlık Ozalit Tekstil Gıda Ürünleri Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ensar Gıda Sanayi ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, Denf Petrol İnşaat Turizm Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hacılar Petrol Ürünleri Lokanta Nakliyat Otomotiv Turizm Ticaret Limited Şirketi, Celiloğlu Gübre Tarım Ürünleri Pazarlama İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Celiloğlu Gıda ve Tarım Ürünleri Pazarlama İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Araboğlu İnşaat Turizm Petrol Gıda Tekstil Nakliyat Hayvancılık Tarım ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Karabacak Parke Kereste İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Dinler Çivi Boya İnşaat Gıda Nakliyat Turizm ve Maden Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Dinler Yapı Market Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, D9 Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Demitaş Elektrik Makinaları İmalat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Omi Motor Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmail'in Yeri Turizm Gıda Dayanıklı Tüketim LPG Akaryakıt Ticaret Limited Şirketi, olduğu öğrenildi.