Görüş Bildir

Ebru Şallı Instagram'daki NÜ fotoğraflarının kimliğini belirledi! 'Mağdurum'

Ebru Şallı Instagram'daki NÜ fotoğraflarının kimliğini belirledi! 'Mağdurum'

Manken Ebru Şallı Instagram hesabından paylaşılan çıplak fotoğrafları ile alakalı açıklamalarda bulundu. Peki ya Ebru Şallı bu çıplak fotoğrafları kendi mi paylaşmıştı

Ebru Şallı'nın sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde yayınlandığ iddia edilen çıplak fotoğrafları ile alakalı Şallı açıklama yaptı. Ebru Şallı Instagram sosyal medya hesabından paylaşıldığı söylenilen çıplak fotoğraflar ile alakalı açıklama yapmış ve bu açıklama ile de konuya son noktayı koymuştu. 

Cengiz Abazoğlu’nun Haute Couture 2017 koleksiyonu ‘Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği' yararına görücüye çıktı. Ünlü modacının defilesine Çağla Şıkel, Ebru Şallı ve Özge Ulusoy damga vurdu. Son dönemde özel hayatlarıyla gündemde olan Çağla Şıkel, Ebru Şallı ve Özge Ulusoy defilenin baş mankenleri olarak podyuma çıktı. İkişer kıyafet sergileyen ünlü isimler moda severlerden tam not aldı. Defileyle ilgili duygularını anlatan Cengiz Abazoğlu, “Defilemi, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tüm geliri, engelli çocuklar için yapılan bir hastaneye bağışlanacak. Böyle bir projeye destek vermenin getirdiği huzur paha biçilemez” dedi.

MAĞDURUM

Sosyal medyada yayınlanan yeni bir çıplak fotoğraf nedeniyle eski paylaşımın etkisi dinmeden yeniden gündeme gelen Ebru Şallı, defilenin baş mankenleri arasındaydı. Daha önce fotoğraflardaki kişinin kendisi olmadığını belirten Şallı, “Tüm yasal yollara başvuracağım. Benim hakkımda ortaya atılan iddialara pes diyorum. Bunu yapanları Allah'a havale ediyorum. Mağdurum. Hassasiyete ihtiyacım var” diye konuştu.

KENDİNE CEM SORULDU

Cem Yılmaz'ın Merve Çağıran’la aşk yaşadığı haberleri sonrasında Ebru Şallı, Yılmaz'ı sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Şallı, konuyla ilgili soruları “Cem hakkında konuşmak istemiyorum” diyerek yanıtsız bıraktı.