Görüş Bildir

Edanur'un dileği yerine getirildi!

Edanur'un dileği yerine getirildi!

Edanur'un 23 Nisan'da dedesi için istediği akülü sandalye alındı

Diyarbakır’da ALS hastalığına yakalanan dedesi Ömer Börkün (54) ile daha çok vakit geçirmek için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hediye olarak akülü sandalye isteyen Edanur Börkün'ün (10) isteği gerçekleştirildi. DHA'nın haberi üzerine televizyon programcısı Müge Anlı tarafından gönderilen akülü sandalye aileye ulaştırıldı

Diyarbakır'da 3 yıl önce Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına yakalanan ve yatağa bağlı olarak yaşamını sürdüren dedesi Ömer Börkün ile daha fazla zaman geçirmek isteyen Edanur Börkün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hediye olarak tekerlekli sandalyeye istedi. Haber üzerine haekete geçen televizyon programcısı Müge Anlı, tekerlekli sandalye alıp, aileye ulaştırdı.

DEDESİNE AKÜLÜ SANDALYE GELDİ

Müge Anlı'nın dedesi Ömer Börkün için akülü sandalyeyi göndermesine çok sevindiğini söyleyen Edanur Börkün, "Çok mutluyum. Müge ablaya çok teşekkür ederim. Beni ve dedemi çok mutlu ettiler. Dedemle daha güzel vakit geçireceğiz. Dışarı çıkabileceğiz. Artık parka gidip, daha çok vakit geçirebileceğiz" dedi.
Etiketler: |