Görüş Bildir

Ergene Havzası Eylem Planı ne durumda!

Ergene Havzası Eylem Planı ne durumda. Ergene Havzası Eylem Planı ile alakalı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Ergene Havzası Eylem Planı ile alakalı Twitter'da açıklama yaptı.

Ergene Havzası Eylem Planı ne durumda. Ergene Havzası Eylem Planı ile alakalı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Ergene Havzası Eylem Planı ile alakalı Twitter'da açıklama yaptı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında 'Ergene Havzası Eylem Planı'nın tamamlanmasıyla Avrupa'nın en büyük çevre projelerinden birini hayata geçirmiş olacağız.' ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bugün, Vahdettin Köşkü'nden "Ergene Çevre Koruma Projesi, Derin Deşarj Hattı B Tüneli Işık Göründü Merasimi"ne katıldı.
Projeye ilişkin sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunan Erdoğan, "Bugüne kadar yaklaşık 2,5 milyar liralık bir harcamada bulunduğumuz ve kararlılıkla sürdürmekte olduğumuz Ergene Havzası Eylem Planı'nın tamamlanmasıyla Avrupa'nın en büyük çevre projelerinden birini hayata geçirmiş olacağız. Ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerine yer verdi.