Görüş Bildir

Hekimhan'da AK Partililerin kazası son dakika

Hekimhan'da AK Partililerin kazası son dakika

Malatya Hekimhan'da AK Partilileri taşıyan araç kaza yaptı

Malatya Hekimhan'da Ak PArtili ilçe yöneticilerini taşıyan araç son dakika kaza haberi. Hekimhan'da ilçe toplantısı için yola çıkan ve Ak Partili yöneticileri taşıyan araç kaza yaptı, ve içindeki 4 AK Partili üyenin yaralandığı açıklandı

Star'ın haberine göre; Hekimhan'da ilçe toplantısı sonrası yola çıkan AK Parti Hekimhan İlçe yöneticilerinin bulunduğu otomobil, Güzelyurt Güzelyayla Mahallesi yakınlarında karşı yönden gelen bir araçla çarpıştı. Kazada yaralanan AK Partili ilçe yönetim üyeleri Hulusi Yazgan ve Ahmet Levent, Turgut Özal Tıp Merkezi'ne, Benli Benli ve Mesut Benli ise ambulansla Malatya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kazanın duyulmasının ardından Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne gelen AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ile İl Başkan Vekili Mahmut Öner Özer, doktorlardan yaralılar hakkında bilgi aldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğunu belirten Milletvekili Şahin, ilçe yönetimi toplantısı sonrası dönüş yolunda kazanın yaşandığını belirterek, yaralananlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Etiketler: | | | |