Görüş Bildir

Kiralık Aşk’ın Koriş ve Ömer’inden ‘4381’ desteği

Kiralık Aşk’ın Koriş ve Ömer’inden ‘4381’ desteği

Star Tv’nin sevilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk, sosyal sorumluluk alanında da destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Kansersiz Yaşam Derneği’nin yeniden yapılandırılacak Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi’ne destek vermek için ‘Kansersiz Yaşam’ mesajı verilecek.

Geçtiğimiz yıl Barış Arduç ve Elçin Sangu başta olmak üzere tüm Kiralık Aşk ekibi, Kansersiz Yaşam Derneği’nin kanser hastası çocuklar için kurulmuş olan “Sporcu Melekler” ekibine katılarak sosyal medyadan destek çağrısında bulunmuşlardı. Barış Arduç, Dragon Kürek yarışlarında kansersiz yaşam için kürek çekmiş ve Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi’nin yapımına katkı sağlamak için duyurularda yer almıştı.

Kiralık Aşk

Mesajlar 4381’e: “Kansersiz Yaşam”

Geçtiğimiz hafta da, dizide Koriş karakterini canlandıran Onur Büyüktopçu, sosyal sorumluluk için büyük bir farkındalık yarattı; Şişli Etfal projesi için herkesi 4381’e “Kansersiz Yaşam” mesajı atmaya davet etti. Bu hafta Kiralık Aşk’ta Onur Büyüktopçu’ya, Kansersiz Yaşam Derneği projelerinde sık sık yer alan Barış Arduç da katılacak.