Kırıkkale' de cinnet geçiren cani baba kızını namus belasına bıçaklayarak, bir kaşık su da boğup öldürdü!

Kırıkkale' de henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet geçiren baba, 16 yaşındaki kızını 8 bıçak darbesi ile yaraladıktan sonra leğendeki suya kafasını bastırarak boğarak öldürdü. Sinan Türkoğlu, tartışmanın ardından kızını vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra leğende suda boğdu.

Kırıkkale' de cinnet geçiren cani baba kızını namus belasına bıçaklayarak, bir kaşık su da boğup öldürdü!

Kırıkkale' de henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet geçiren baba, 16 yaşındaki kızını 8 bıçak darbesi ile yaraladıktan sonra leğendeki suya kafasını bastırarak boğarak öldürdü.  Sinan Türkoğlu, tartışmanın ardından kızını vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra leğende suda boğdu.

KIRIKKALE’de yatılı bir okulda ahçılık yapan 45 yaşındaki Sinan Türkoğlu, bir süre önce nişanlısına kaçtıktan sonra bu Sabah eve dönen 16 yaşındaki kızı Beyza’yı tartıştıktan sonra sinir krizi geçirip, ekmek bıçağını vücudunun çeşitli yerlerine sapladı. Gözü dönen baba, kızının ölmediğini görünce banyodan aldığı leğeni su ile doldurup, başını içine sokup boğarak öldürdü.

Korkunç cinayet, Kırıkkale’nin Etiler Mahallesi, 1188’inci Sokak’ta bulunan 3 katlı bir binanın üst katında Sinan Türkoğlu’nun yeni aldığı dairesinde bu sabah 08.00 sıralarında meydana geldi. Kızı Beyza’nın bir süre kaçtığı nişanlısından bu sabah eve dönmesi üzerine sinirlenen baba Sinan Türkoğlu, kızı ile tartışmaya başladı. Baba Sinan Türkoğlu, iddiaya göre tartışma sırasında eline geçirdiği bıçakla kızını vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Daha sonra içine su doldurduğu leğene kafasını sokup, bir süre bastırdıktan sonra boğarak öldürdü.

’KIZIMI ÖLDÜRDÜM, GELİN BENİ TESLİM ALIN’

Büyük oğlu evde bulunmayan ve eşinin gözleri önünde kızını bıçakladıktan sonra boğarak öldürdüğünü itiraf eden baba Sinan Türkoğlu, Emniyeti ve 112 Acil Servis’i arayıp, "Kızımı öldürdüm, gelin beni teslim alın" diyerek haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Beyza’nın öldüğünü belirledi. Evde yapılan incelemenin ardından ceset, Yüksek İhtisas Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayın ardından eve gelen polisin gözaltına aldığı Sinan Türkoğlu, ilk ifadesinde namusu için kızını öldürdüğünü söyledi. Sinan Türkoğlu, Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği’nde ifadesi alındıktan sonra Adliyeye çıkarıldı.

Olayın ardından polise teslim olan baba Sinan Türkoğlu'nun, ifadesinde namusu için kızını öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Kaynak: Diyarbakır Söz