Görüş Bildir

Nam-ı diğer Hayta İsmail,23 yaşındaki evli kızı kaçırdı iddialarını evlilik haberi le yalanladı

Nam-ı diğer Hayta İsmail,23 yaşındaki evli kızı kaçırdı iddialarını evlilik haberi le yalanladı

Yeşilçam'ın en çok sevilen filmlerinden Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman, kendisinden 40 yaş ufak sevgilisi ile Aralık ayında evleneceklerini duyurdu. Hayta İsmail'in gönül eğlendirdiği iddia edilen sevgilisinin ailesi de bu durumu geçtiğimiz aylarda öğrenmiş ve Ahmet Arıman KANDIRDI denmş

Yeşilçam'ın en çok sevilen filmlerinden Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman, kendisinden 40 yaş ufak sevgilisi ile Aralık ayında evleneceklerini duyurdu. Hayta İsmail'in gönül eğlendirdiği iddia edilen sevgilisinin ailesi de bu durumu geçtiğimiz aylarda öğrenmiş ve Ahmet Arıman tarafından kandırılıp evini terke ettiği iddia edilmişti. İşte Hayta İsmail lakaplı Ahmet Arıman kendisinden 40 yaş ufak sevgilisine sahip çıktı. VVe evleneceklerini duyurdu.

Tarık Aydın isimli vatandaş, 23 yaşındaki eşinin usta oyuncu Ahmet Arıman tarafından kandırılıp evi ve kendisini terk ettiğini iddia etmişti. Hayta İsmail rolüyle akıllara kazınan Arıman, aşkına sahip çıkıp "Boşanacaklardı, biz evleneceğiz, gönül eğlendirmiyoruz" diye açıklamalarda bulundu.

"GÖNÜL EĞLENDİRMİYORUZ, EVLENİYORUZ"

Bu iddialardan sonra 'Hababam Sınıfı' serilerinde Hayta İsmail karakterini canlandıran 63 yaşındaki oyuncu ve olayın kahramanı Kader Kaynak açıklama yaptı. Aydın'dan tek celsede boşanan Kader Hanım ile 29 Ekim'de dünyaevine gireceklerini söyleyen Ahmet Arıman, "Tanıştığımızda eşine boşanma davası açmıştı. Biz gönül eğlendirmiyoruz, evleniyoruz" diyerek aşkına sahip çıktı. Sözcü'den Ömercan Altay'ın haberine göre Ahmet Arıman'ın evlenmeye hazırlandığı genç kadın Kader Kaynak, eski eşinin sürekli kendisini darp ettiğini bunun üzerine 4 kez annesini evine kaçtığını belirtti. Bunun yanı sıra Ahmet Arıman ile tanıştıklarında eski eşi ile zaten mahkemelik olduğunu ve tamamen kendi isteğiyle Ahmet Arıman ile tanıştığını söyledi.

EVLİYKEN KAÇTI

Hayta İsmail' lakaplı Ahmet Arıman'a şok suçlamalar... Tarık Aydın. 23 yaşındaki eşinin Hayta İsmail lakaplı Ahmet Arıman'a kaçtığını iddia etti. Aydın, yaptığı açıklamada "Ahmet Anman eşimi kandırdı, artık ne beni, ne kızımızı ne de annesini tanıyor" dedi. Ahmet Anman ise suçlamaları reddederek "Biz tanıştığımızda eşinden boşanmak üzereydi" açıklamasını yaptı. (Akşam)
Etiketler: | | |