Görüş Bildir

Otomobille kaza geçiren kardeşlerden biri yaşamını yitirdi

Otomobille kaza geçiren kardeşlerden biri yaşamını yitirdi

Antalya'da araçlarıyla kaza yapan iki kardeşten Hüseyin Manda hayatını kaybederken, Mehmet Manda ise ağır yaralandı. Durumu ağır olan Mehmet Manda, sedyede "Annem nerede? Annemin haberi var mı?" diye sordu.

Antalya Serik'te otomobille kaza yapan iki kardeşten Hüseyin Manda yaşamını yitirirken, Mehmet Manda ise ağır yaralandı. Durumu ağır olan Mehmet Manda, sedyede "Annem nerede? Annemin haberi var mı?" diye sordu. 


AKŞAMÜSTÜ

Kentin Kadriye Mahallesi girişinde, saat 16.30 sıralarında meydana gelen kazada, Hüseyin ve Mehmet Manda kardeşlerin bulunduğu, 07 EP 730 plakalı otomobil sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu taklalar atarak refüjdeki aydınlatma direğine çarptı. Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri yönlendirildi.

OTOMOBİL HURDAYA DÖNDÜ


Hurdaya dönen otomobilde Hüseyin ve Mehmet Manda kardeşler sıkıştı. Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı itfaiye ve sağlık ekipleri iki kardeşi çıkarmak için yoğun çaba sarf etti. Polis çevrede toplanan kalabalığı uzaklaştırmaya çalışırken, bazıları ekiplere kurtarma çalışmasında geciktiklerini iddia ederek tepki gösterdi.


"ANNEM'İN HABERİ VAR MI?"

Yaklaşık 45 dakika süren çalışmanın ardından kardeşler araçtan çıkarılırken, Hüseyin Manda'nın yaşamını yitirdiği belirlendi. Ağır yaralı Mehmet Manda ise sedyeyle ambulansa götürüldüğü sırada "Annem nerede? Annemin haberi var mı?" diye sağlık ekiplerine sordu. Mehmet Manda, ambulansla hastaneye götürüldü.Hüseyin Manda'nın cenazesi ise savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otopsi için Serik Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Kaynak: DHA