Görüş Bildir

SON DAKİKA! İstanbul'da kapatılan metro hatları

İstanbul'da kapatılan metro hatları. Gezi parkı eylemler, kapsamında İstanbul Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre 2 metro hattı yolcu alımına kapatılacak. Bugün saat 16.00 itibari ile M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Taksim ve Şişhane istasyonu ile F1 Taksim-Kabataş Füniküler hattı saat 16.00 itibariyle yolcu alımına kapatılacak.

İstanbul'da kapatılan metro hatları. Gezi parkı eylemler, kapsamında İstanbul Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre 2 metro hattı yolcu alımına kapatılacak. Bugün saat 16.00 itibari ile M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Taksim ve Şişhane istasyonu ile F1 Taksim-Kabataş Füniküler hattı saat 16.00 itibariyle yolcu alımına kapatılacak.

Gezi Parkı eylemlerinin yedinci yılında İstanbul’da olağanüstü önlemler… Dün Gezi Parkı ve çevresi bariyerlerle kapatılmıştı. Bugün de ulaşımla ilgili bir kısıtlama kararı alındı.

İstanbul Valiliği’nin kararını İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Metro İstanbul duyurdu:

“İstanbul Valiliği’nin aldığı karar doğrultusunda M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Taksim ve Şişhane istasyonu ile F1 Taksim-Kabataş Füniküler hattı saat 16:00 itibariyle yolcu alımına kapatılacaktır.”