Görüş Bildir

Su kuyusunda aile faciası!

Su kuyusunda aile faciası!

Temizlemek için girdikleri su kuyusunda metan gazından zehirlenen Nusret Özer ile oğulları Metin ve Emre Özer öldü. Onları kurtarmaya çalışırken, gazdan etkilenen itfaiye eri ise tedaviye alındı.

Adıyaman'da temizlemek için girdikleri kuyuda zehirlenen baba ve iki oğlu hayatını kaybetti, kurtarma çalışmaları sırasında rahatsızlanan bir itfaiye eri tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Kuştepe köyünde ikamet eden baba Nusret (71) ile oğulları Metin (43) ve Emrah Özer (29), temizlemek için girdikleri su kuyusundan bir süre geçmesine rağmen çıkmadı.

Yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine AFAD ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kuyuya giren ekipler zehirlendiği belirlenen baba ve iki oğlunu kuyudan çıkarttı.

BABA VE İKİ OĞUL ÖLDÜ

Bu arada, kurtarma çalışmaları sırasında bir itfaiye eri de rahatsızlandı.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan baba Nusret ile oğlu Emrah ile özel bir hastaneye götürülen Metin Özer yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Rahatsızlanan itfaiye erinin ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu arada, Kuştepe Köyü Muhtarı Osman Tuzcu, gazetecilere, aile bireylerinin birbiri ardına kuyuya girdiğini ancak tekrar çıkamadıklarını belirterek, olayı duyar duymaz yetkililerden yardım talep ettiklerini söyledi.
Etiketler: | |