Türkiye onlar için Terk-i diyar oluyor

Murat Başoğlu'nun eşinin spor hocası ile aldattığı görünttüler geçtiğimiz hafta magazin gündemine oturmuştu. Huysuz Virjin ile adeta ününe kavuşan Murat Başoğlu, uzun süreli evliliğini kendi şahsına münhasır açtığı spor salonunun spor hocasıyla sallandırmıştı.

Türkiye onlar için Terk-i diyar oluyor

Murat Başoğlu'nun eşinin spor hocası ile aldattığı görünttüler geçtiğimiz hafta magazin gündemine oturmuştu. Huysuz Virjin ile adeta ününe kavuşan Murat Başoğlu, uzun süreli evliliğini kendi şahsına münhasır açtığı spor salonunun spor hocasıyla sallandırmıştı. Sonrasında ise öpüştüğü kişinin ise Olga isimli henüz iki saat öncesinden tanıştığı biri olarak açıklamşıtı. Sonrasında ise hiç bir sey olmamış gibi hayatlarına kaldığı yerden devam etmeleri de yorum yapanlar da kim biz hayatımıza devam ediyoruz görüntülerini ortaya çıkartmıştı. Murat Başoğlu ve eşi Hande Bermek 14 Ağustos'ta Türkiye'yi terk etme kararı almış ve 14 yaşındaki oğullarıyla birlikte ABD'ye gideceklerini açıkladılar.

Son yılların en çok konuşulan magazin skandalının kahramanı Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek ve 14 yaşındaki oğluyla ABD’ye gitmeye karar verdi. Evli ve çocuklu sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’ta bir teknede sarışın bir kadınla öpüşürken görüntülenmiş, fotoğraftaki kadının evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ileri sürülmüştü.

“ÖPÜŞTÜĞÜM KADINI TANIMIYORUM”

Sözcü Gazetesi'nden Edda Sönmez'in haberine göre; Olayın ardından Murat Başoğlu, yaptığı açıklamada öpüştüğü kadını tanımadığını, iki saatlik bir ilişki yaşadığını, büyük bir hata yaptığını ve bedelini çok ağır ödediğini söylemişti.

HANDE BERMEK, AÇIKLAMASIYLA ŞAŞIRTMIŞTI

Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek de konuya yönelik yaptığı açıklamada “Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. Biraz zamana ihtiyacım var” demişti.

ABD'YE GİTME KARARI ALDILAR

Zor günler geçiren ve büyük skandalın ardından sağlık sorunları yaşamaya başladığını belirten Murat Başoğlu’nun eşiyle birlikte aldığı ortak karar çerçevesinde ABD’ye gideceği öğrenildi. Çift bu hafta sonu 14 yaşındaki oğullarıyla beraber ABD’ye uçuyor. Türkiye’den uzaklaşarak süreci atlatmayı planlayan çiftin, oğullarının sağlıklı bir psikolojiyle büyümesini de birinci öncelik kıldığını, gazeteler ve internet sitelerinde çıkan haberlerden olumsuz yönde etkilenmesini istemedikleri öğrenildi.

SONRASINDA BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları gündeme düşen Murat Başoğlu, olayın ardından ilk kez ailesiyle görüntülendi.İhanet haberlerinin ardından “Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklamasını yapan Hande Bermek, önceki gün oğlu Can’la Bodrum’a gitti.İhanet haberlerinin ardından “Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklamasını yapan Hande Bermek, önceki gün oğlu Can’la Bodrum’a gitti.Gündüz saatlerinde evin bahçesinde oğullarıyla vakit geçiren çift, keyifli görünüyordu.

Hande Bermek, akşamüstü de tek başına denize girerken görüntülendi.Murat Başoğlu, kızın adını önce hatırlayamamış, sonra “Olaydan 2 saat önce tanışmıştık. Adı Olga. Büyük hata yaptım. Ama eşim Hande yanımda” demişti.

Kaynak: Diyarbakır Söz