24

Vatan Şaşmaz öldü mü? Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın ölüm sebebi ne?

VAtan Şaşmaz öldü mü? Sunucu Vatan Şaşmaz son dakika bir cinayete kurban gitti. Twitterda son dakika yapılan paylaşımlarda Ünlü sunucu Vatan Şaşmazın Beşiktaşta bir otelde kaldığı sırada silahlı saldırı sonucunda öldürüldüğü açılandı. Twitterda son dakika olarak geçen haber de Vatan Şaşmazın öldüğü haberi doğru mu yalan haber mi? detaylar gelecek.

Vatan Şaşmaz öldü mü? Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın ölüm sebebi ne?

VAtan Şaşmaz öldü mü? Sunucu Vatan Şaşmaz son dakika bir cinayete kurban gitti. Twitter'da son dakika yapılan paylaşımlarda Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın Beşiktaş'ta bir otelde kaldığı sırada silahlı saldırı sonucunda öldürüldüğü açılandı. Twitter'da son dakika olarak geçen haber de Vatan Şaşmaz'ın öldüğü haberi doğru mu yalan haber mi? detaylar gelecek.

Filiz isimli şahsın Vatann Şaşmaz'ın odasına girdiği ve Şaşmaz'ı öldürdükten yakaşık 2 dakika sonra intihar ettiği ve öldüğü iddia ediliyor.

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla sadece Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Şaşmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'na bağlı olarak fotomodellik yaptı. Bazı katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak’da yaptı.

ENGELSİZ FUTBOL DA ŞÖLENE KATILMIŞTI

25 yıldan bu yana engelliler ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında çeşitli sosyal sorumluluk çalışmaları yapan Türkiye Beyazay Derneği, engelliler ile ilgili toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan himayesinde iki yıldan bu yana AŞMAK İÇİN HAREKET sosyal sorumluluk kampanyasını yurdun dört bir yanında ve yurtdışı Beyazay şubelerinde devam ettirmektedir. Vatan Şaşmaz, Afrikalı Ali, Evren Turhan, Güvenç Kurtar, Ferman Toprak, Metin Yıldız, Emre Kızılırmak, Tugay Kerimoğlu gibi bir çok ünlü isim de Engelsiz Futbol Şöleni'nde forma giyip top koşturacak. Konu ile ilgili olarak Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman AYVA, "Engelliler ile ilgili toplumsal farkındalık oluşturulmasında toplumun değer verdiği kişilerin destek olması kampanyalar için önemlidir. Burak Akan Medya'nın desteği ile Engelsiz Futbol Şöleni'nde birbirinden ünlü değerlerimiz engelliler ile birlikte sahada top koşturacak…Devam eden kampanyaya toplumun diğer kesimlerimin de destek olması ve ciddi bir toplumsal farkındalık yaratılması temel hedefimizdir" dedi..

YORUM YAP

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.