Görüş Bildir

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Azize boğuluyor! Vatanım Sensin 29. bölüm olacaklar

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Azize boğuluyor! Vatanım Sensin 29. bölüm olacaklar

Perşembe günlerinin fenomen dizisi olan Vatanım Sensin 29.yei bölüm fragamnı yayınlandı. Sevilerek izlenilen ve milyonları ekrana bağlayan Vatanım Sensin Azize'nin kaçırıldığı haberleri fragman sonrasında yayılmaya başladı.

Perşembe günlerinin fenomen dizisi olan Vatanım Sensin 29.yei bölüm fragamnı yayınlandı. Sevilerek izlenilen ve milyonları ekrana bağlayan Vatanım Sensin Azize'nin kaçırıldığı haberleri fragman sonrasında yayılmaya başladı. Her hafta Perşembe akşamlarına damgasını vuran Kanal D dizisi Vatanım Sensin’in 25 Mayıs akşamı yayınlanacak olan 29. bölüm fragmanında Azize'nin Tevfik tarafıdan öldürüleceği iddia ediliyor.

Tevfik'in gerçek bir vatan haini olduğunu artık herkes öğrenmiştir. Lakin o durumdan bile Tevfik bir yol bulup kaçmayı başarır. Azize'yi rehin alarak durumu kontrol etmeye çalışır. Cevdet'in gerçek vazifesini de Vasili'ye anlatarak kendisine bu pusuyu kuranlardan intikam alma gayesi içerisine girer. Durumu öğrenen Vasili, silahının namlusunu Cevdet'e doğrultur. Cevdet artık çıkmaz bir sokakta bir çıkış aramaktadır. Vasili, tüm yaptıkları için Cevdet'i cezalandıracak mı? Tevfik tüm yaşananlardan sonra intikam için Azize'yi öldürecek mi? Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

DİZİ KONUSU

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini... Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde...

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet'in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize'nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu...