Görüş Bildir

Arda Turan ve Sinem Kobal nişanlandı

Arda Turan ve Sinem Kobal nişanlandı

İspanya La Liga'nın Atletico Madrid takımında forma giyen Milli Futbolcu Arda Turan ile ünlü oyuncu Sinem Kobal ile nişanlandı. Arda Turan ve Sinem Kobal'ın nişanı sonrası verilen yemeğe sadece yakın akrabaları katıldı.

Liglerin devre arası tatiline girmesiyle birlikte geçtiğimiz hafta sonu Madrid'den İstanbul'a dönen Milli Futbolcu Arda Turan, ailesiyle birlikte dün akşam Sinem Kobal'ın Acıbadem'de oturan ailesine kız istemeye gitti.

Yüzüklerin takılmasının ardından Arda ve Sinem için Kumkapı'da bir restaurantta kutlama yemeği verildi. Sadece yakın akrabaların davet edildiği yemekte mekan kapatılırken, Arda ve Sinem, kendileri için hazırlanan büyük pastayı kesti. Yemek öncesinde davetlilere hitaben kısa bir konuşma yapan Arda, "En kötü günümüz böyle olsun" diyerek, Sinem Kobal'ı öptü.

Davetliler, mutlu çifti alkışlarken, bir kişinin Sinem'e "Enişteye sahip çık" demesi cep telefonu ile çekilen görüntülere yansıdı. Daha sonra aile büyükleri çifte hediye takılarını taktılar. Arda Turan, gece boyunca esprileriyle davetlileri güldürdü. Arda ve Sinem, gecenin ilerleyen saatlerinde Balmumcu'daki bir otelde arkadaşlarıyla eğlendi.