Görüş Bildir

Beyoğlu hızır gibi

Beyoğlu hızır gibi

Ak Parti Merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Beyoğlu, yoksul, hasta ve dezavantajlı vatandaşlara "hızır" gibi imdadına yetişerek, destek veriyor. Evlere çat-kapı yapan Beyoğlu, sorunların çözümüne yardımcı oluyor.

Merkez İlçe Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yoksul, hasta ve dezavantajlı vatandaşların evlerine çat-kapı giderek sıkıntılarını dinledi, sorunlarının çözümü için çalışma başlattı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yeniköy mahallesinde yaşayan yoksul, hasta ve dezavantajlı vatandaşlara moral ziyareti gerçekleştirdi ve sıkıntıları için çalışma başlattı. Evlere çat-kapı usulü giderek sorunlarını dinlediği vatandaşlar, başkan Beyoğlu'nun görünce hem şaşırdı, hem de duygulandı.

'VATANDAŞIN YANINDAYIZ

Yatalak olan yaşlı bir kadınla engelli olan genç bir kadını ziyaretinde kadınların sorunlarını dinleyen ve ilgilenen Beyoğlu, göreve başladığı günden bu yana hemen her gün vatandaşların ev ve iş yerlerini ziyaret ettiğini belirterek Yeniköy mahallesindeki bu tablodan çok etkilendiğini söyledi. Beyoğlu, ''Gönül ister ki herkesin derdine derman olalım ama buna imkan yok. Yine de tüm gücümüzle vatandaşlarımızın yanında ve emrinde yer almaya devam edeceğiz" dedi. Hastalarla yakından ilgilenen Beyoğlu, yaşadıkları sıkıntıların çözümü için ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getirdi. Ziyarette duygusal anlar da yaşandı.

ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ve evlerine davet ettiği Beyoğlu'na eşi Dürdane Beyoğlu, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya ve Ak Parti Bağlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş ta eşlik etti. Ziyaretleri sırasında mahalle fırınına da uğrayan Beyoğlu, fırıncı esnafını rahatlatacak kararlar alacaklarını söyledi. Beyoğlu, "Fırıncı esnafını önemsiyoruz.Önümüzdeki günlerde esnafımızın lehine olacak ve vatandaşımızı mağdur etmeyecek kararlar ve tedbirler  alacağız" dedi.

'GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ'

Mahalle sakinleriyle çeşitli konularda  sohbet eden Başkan Beyoğlu, "Mahalle mahalle ve sokak sokak ziyaretler gerçekleştirerek her gün evlerinde vatandaşlarımıza misafir oluyoruz.Yeniköy mahallesindeki tablo bizi çok etkiledi, duygulandırdı. İmkan olsa günün her saati vatandaşımızın yanında olmak isteriz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devletimizin verdiği imkanlarla daha çok milletimizin yanında yer alacağız" diye konuştu.
Etiketler: | | |