Görüş Bildir

Kadınlar, el emeği ve göz nuru halıları burada üretecek

Kadınlar, el emeği ve göz nuru halıları burada üretecek

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Fatih Mahallesi’nde Halk Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle hizmete giren halı atölyesinin açılışını gerçekleştirerek burada el emeği göz nuru ürünleri üretip aile bütçesine katkıda bulunmayı amaçlayan kadınlara destek verdi.

Başkan Beyoğlu’nun aynı mahallede bulunan esnaflara ve vatandaşlara yönelik ziyaretinde ise ortaya renkli görüntüler çıktı. Beyoğlu,”Kendi emekleriyle istihdama ve üretime katkıda bulunan kadınlara her türlü desteği vereceğiz. Nerede insan varsa biz orada olacağız. Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Emek Üreten Kadınların Mücadelesine Destek

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Fatih Mahallesi’nde Halk Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle hizmete giren halı atölyesinin açılışına katıldı.Dualar eşliğinde açılışı yapılan atölyede eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Beyoğlu,burada el emeği göz nuru ürünleri üretip aile bütçesine katkıda bulunmayı amaçlayan kadınlara destek verdi.

Atölyede görev yapan kadınlarla bir süre sohbet eden Başkan Beyoğlu,kadınların üretime ve istihdama katkıda bulunmayı amaçlayan her türlü girişimcilik faaliyetlerini değerli bulduklarını söyleyerek çalışmalarında başarı diledi.

“Yaşamın Olduğu Her Yerde Olacağız”

Daha sonra Fatih Mahallesi’nde vatandaşlar ve esnaflara yönelik ziyaret turuna çıkan Başkan Beyoğlu,kendisine ilgi gösteren çocuklarla hatıra resimleri çekti. “Gerçek hayat işte gördüğümüz bu sokaklarda ve mahalle aralarındadır” diyen Başkan Beyoğlu,yaşamın olduğu her yere ulaşarak hizmet,gönül ve sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirmeye devam edeceklerini dile getirdi.
Etiketler: |